içinde

Melos Studio (MELOS) KuCoin’de Listeleniyor: Melos Studio (MELOS) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Melos Studio (MELOS) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Melos Studio (MELOS) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri MELOS/USDT’dir.

Yatırımcılar, 17 Mart TSİ 15:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden MELOS alım-satımı yapabilecek. Ancak MELOS’larınızı KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 20 Mart  TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Melos Studio (MELOS) Nedir?

Total SupplyMarket CapIssue DateConsensus Protocol
1,000,000,000 MELOS$3,252,876.72022-03-17ERC20
Circulating Supply24hr VolumeIssue PriceCryptographic Algorithm
42,557,534 MELOS$0.05

Melos Studio, müzik yaratıcılarının, ortak yaratıcılarının veya yeniden yaratıcılarının Melos NFT DNA Tree aracılığıyla ilhamlarından yararlanabileceği, müzik endüstrisini yeni evrimle tanıtan yenilikçi bir web3 müzik platformudur ve aynı şekilde yeni nesil hayran ekonomisine olanak tanır.

Melos’un müzik için kendi kendini idame ettiren ve özgürleşmiş bir ekosistem yaratmak temel amaçlarından biridir. DAO yönetimi her içerik oluşturucuya eşit davranılmasını sağlamaktadır. Öncü müzisyenler için bir Online Woodstock, müzik yaratıcıları için Utopia, Melos Studio’nun temel parçalarından ikisidir.

Melos Studio (MELOS)
Melos Studio (MELOS) KuCoin’de Listeleniyor

Melos ayrıca, nihai ürünün pazarda doğrudan satılabileceği, müzik yaratmaya giriş engelini azaltan Metis AI atölye aracını da tanıtıyor.

Melos içerisinde; Melos workshop, Jam&Virtual Band, DNA Tree ve IP alanı bulunmaktadır. MELOS ağın yönetişim token’idir.

Official website: https://www.melos.studio/

Whitepaper: Melos Studio Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

FED Toplantısı Öncesi Bitcoin (BTC)’de Kritik Seviyeler I 16.03.2022

MetaMask Büyüyor, DAO ve Token Planlanıyor