içinde , ,

Meland.ai (MELD) Bugün Listeleniyor

Meland.ai
Meland.ai

HEYECANLA BEKLENEN learn-to-play projesi Meland.ai (MELD), başarıyla geçen IDO süreçlerinin ardından bugün (7 Aralık) 17.00’da PancakeSwap’ta listeleniyor.

MeLand.ai, oyuncuların quizlerle meydan okuyabileceği, quizler oluşturabileceği, Polygon blok zincirindeki oyun deneyimlerini oluşturabileceği, sahiplenebileceği ve bunlardan para kazanabileceği learn-to-play yani öğren-kazan iş modeline sahip ilk merkeziyetsiz platformdur.

Twitter’da 150 binden fazla takipçisi ve Telegram grubunda ise 120 binden fazla üyesi bulunan, kaliteli tasarımlarıyla dikkat çeken ve Aralık ayının en çok takip edilen IDO’larından olan Meland.ai (MELD) 4 platformda başarıyla gerçekleştirdiği ön satıştan sonra piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Meland’ın IDO’suna ev sahipliği yapan platformlar ise şöyleydi: TrustFi, Binstarter, BSCStation ve Poolz.

Tüm platformlarda aşırı bir şekilde ilgi gören Meland IDO’su için BinStarter platformunda 4.7 milyondan fazla başvuru oldu ve ön satış süreci saniyeler içinde tükendi!

Meland.ai

IDO detayları ise şu şekildeydi:

Binstarter – BSCStation – Poolz

  • IDO tarihi: 6 ve 7 Aralık
  • Tahsis: Toplamda 350,000 $
  • IDO Fiyatı: 0.007 $
  • Vesting: %25 TGE, ardından 3 ay boyunca %25

TrustFi Flash IDO

  • IDO tarihi: 7 Aralık
  • Tahsis: 20,000 $
  • IDO Fiyatı: 0.0055 $
  • Vesting: %10 TGE, 3 ay uçurumdan sonra 9 ay boyunca ayda %10

TrustFi Flash IDO Nedir?

Kripto girişimleri için topluluk tarafından yönlendirilen bir inkübatör olarak TrustFi, potansiyel ve değere sahip erken projeleri keşfedecek ve yatırım yapıyor. Aynı zamanda sadık holder’larına büyük önem veren TrustFi, bu nedenle tüm sadık $TFI holderları için ödül niteliğinde Flash IDO’yu piyasaya sürdü.

TrustFi Flash IDO, ana IDO’lar gibi değildir, çünkü tahsisleri daha küçüktür ve genellikle özel veya seed turlarının fiyat ve vesting takvimindedir.

TrustFi Flash IDO tahsisleri de Sadakat Puanına dayalı olarak dağıtılacaktır. Sadakat Puanı hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

TrustFi ve hakkında daha detaylı bilgi almak ve bir sonraki ana ve flash IDO’ları takip etmek için TrustFi Türkiye Telegram grubuna katılabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

kripto para, bitcoin

Bitcoin Balinaları, BTC 42 Bin Dolara Düşmeden Serbest Coinlerini Borsalara Taşıdı

kriptopara

Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Teknik Analizi | 7 Aralık 2021