in ,

Melalie Staking Platformunu Başlatıyor

Henüz Melalie projesinin ilk aşamalarındayız. Bu çalkantılı zamanlarda Melalie için, kendisini ilk benimseyenleri ödüllendiren bir program geliştirmek ekstra önem arz ediyor. Bu sebeple staking platformunu geliştirmeye başladılar.

Staking Melalie platformunun önemli bir özelliği olacak. Platformumuzu, topluluğumuzu ve işimizi geliştirmeye yardımcı olan holder topluluğumuzu geliştirmeyi amaçlıyoruz. $MEL token holderları Melalie DAO’nun yavaş yavaş bir parçası olacak ve stake yoluyla daha fazla token elde edebilecek.

MEL S-1

Melalie staking platformunun ilk versiyonu olan MEL S-1 basit ancak zarif bir platform olacak. Stake etmenize ve daha fazla $MEL tokenı kazanmanıza yarayacak. $MEL stakei akıllı bir kontrat ile gerçekleştirilebilecek. Dakikalar içerisinde $MEL stake edebileceksiniz. Minimum $MEL miktarı 100 $MEL olarak belirlenmiştir. Daha uzun süre stake yapanlar daha yüksek geri dönüşler alacaklardır. Token holderları toplam stake edilen token miktarını ve kendi tokenları üzerindeki etkilerini görebileceklerdir. Takipçilerinin ne zaman ve nasıl sorusunu sorduklarının farkındalar. Şu anda platformun teknik detaylarıyla uğraştıklarını ve yakında staking hesaplayıcısını beklemenizi söylüyorlar.

Akıllı kontratı gelişmesini bitirmeden önce Github ve Etherscan’de görebileceksiniz.

Büyük Planın Bir Parçası

$MEL S-1 programı büyük planın bir parçası. Küçük yatırımcılar için likiditeyi bir ya da iki borsada listelenerek geliştirmeyi amaçlıyorlar. Uniswap işlem ücretlerinin çok pahalı olması sebebiyle uzun vadede $MEL hold etme mekanizmasını geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Melalie Hakkında

Melalie eşler arası (P2P) mobilite pazarıdır. Melalie platformunda insanlar aracıya ihtiyaç duymadan birbirleri arasında araç kiralayabilir (bisikletler, scooterlar, motorsikletler, arabalar, kamyonetler ve tırlar). Melalie platformu tamamlanmış, test edilmiş, canlı ve hali hazırda 400’ün üzerinde yerel satıcının listelediği bir platformdur. Uygulama App Store (İOS) ve Google Play Store (Android) üzerinden indirilebilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Ripple XRP

Bankalar İçin Kripto Varlık: Ripple (XRP) Nedir?

Impermanent Loss

Impermanent Loss Nedir?