in ,

Melalie Nedir Ve IDO’suna Nasıl Katılınır?

Melalie, eşler arası (P2P) bir mobilite pazarıdır. Melalie platformunda insanlar aracılara ihtiyaç duymadan birbirlerinden bisiklet, scooter, motosiklet, araba, kamyonet ve kamyon kiralayabiliyor. 

Melalie platformu tamamlandı, test edildi, canlı ve halihazırda 400’den fazla yerel satıcı listeliyor. Uygulama, App Store (iOS) ve Google Play Store’dan (Android) da indirilebilir. Melalie hakkında daha fazla bilgin edinmek için bu bağlantıya tıklayın. 3 IDO yapacak. 21 Nisan 2021 saat 17:00’da Melalie halka açık token satışı Duckstarter, Zendit/Mantra DAO ve A2DAO aracılığıyla başlayacak. 2 Nisan Cuma günü Melalie çok başarılı bir özel satış gerçekleştirdi. Sadece birkaç saat içinde 2,2 Milyon Dolar fon toplamayı başardı. Yatırımcıların projeye duyduğu duyduğu güven ve ekibi oldukça memnun etti.

Zendit’te Mantra DAO ile Melalie IDO’su

Melalie, Mantra DAO ile ortaklaşa Zendit’te faaliyete geçecek. Melalie’yi kitlelere ulaştırmak için lider iş geliştirme merkezi Mantra DAO ile ortaklık yapılıyor. Token satışı Zendit’te başlayacak.

Satış Detayları

Toplam dağıtım: 50,000$ (%50’si kilitsiz, %50’si 1 ay vadeli)
Token kısaltımı: MEL
Token başına fiyat: 0.10$
Kısıtlanmış Ülkeler: US + Yaptırım yapılan ülkeler
IDO Tarihi: 21.04.2021, 2 pm UTC (TSİ 17:00)
Beyaz Liste Açılışı: Duyurulacak

Duckstarter’da Melalie IDO’su

21 Nisan 2 PM UTC’de (TSİ 17:00) Melalie halka açık token satışı sadece Zendit/Mantra DAO üzerinden değil, aynı zamanda Duckstarter aracılığıyla da başlayacak. Bu özel satışın ardından, önümüzdeki haftalarda halka açık satış başlayacak.

Satış Detayları

Toplam dağıtım: 100,000$ (%50’si kilitsiz, %50’si 1 ay vadeli)
Token kısaltımı: MEL
Token başına fiyat: 0.10$
Kısıtlanmış Ülkeler: US + Yaptırım yapılan ülkeler
IDO Tarihi: 21.04.2021, 2 pm UTC (TSİ 17:00)
Beyaz Liste Açılışı: 14.04.2021 2 pm UTC (TSİ 17:00)

DuckDAO ve Duckstarter Hakkında

DuckDAO, gelecek vaat eden başlangıç aşamasındaki kripto para projeleri girişimlerine başarıya giden yolda ilerlemelerini hızlı bir şekilde takip etmek için gereken uzmanlık, finansal kaynaklar ve pazarlama gücü sağlayan, topluluk destekli bir dijital varlık iş geliştirme merkezidir. DuckSTARTER, blockchain projeleri için bir hizmet platformu olan DuckDAO’nun herkese açık token satışı başlatarak projelerinin fon toplamasına ve ekosistemde ismini duyurmasına yardımcı olan bir platformdur.

Resmi Melalie Kanalları

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Sorare

Sorare Yeni Ödül Sistemi

Kriptopara, Bitcoin

Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düştü Ve Teknik Analiz Neyi Gösteriyor?