içinde

MekaVerse NFT Koleksiyonu OpenSea Platformunda Sergilendi

Mekaverse-NFT

Muhtemelen yılın en çok beklenen sanat eseri sergisi olan MekaVerse NFT koleksiyonu, sanat eserlerini bugün akşam sergiledi.

MekaVerse NFT koleksiyonu, NFT topluluğu tarafından yılın en heyecanlı projelerinden biri olarak lanse edildi. Koleksiyon, 250.000 üye, 214.000 Twitter takipçisi ve sanat eseri görülmeden önce 6.4 ETH taban fiyatı ile maksimum kapasiteli bir Discord sunucusuna sahiptir. Bu furya, 30 Ağustos’ta projenin Gundam’dan ilham alan sanat eserine ilk bakış için Twitter ve Discord hesaplarını halka açmasıyla başladı.

O zamandan beri, proje NFT alanına damga vurdu ve eski, yeni NFT koleksiyoncularını projeye çekti. Bu kullanıcılarda ‘FOMO’ duygusu ve 8.888 Mekaverse NFT’den birine ilk sahip olma hevesi uyandırdı. Şimdi, sanat eseri sergilendi ve NFT koleksiyoncuları çıldırdı. Keşfedilmemiş NFT’lerin her biri 20.000 doların üzerinde bir fiyata satın alındı.

Projenin hala devam ettiği düşünüldüğünde inanılmaz bir miktar. NFT koleksiyonuna https://opensea.io/collection/mekaverse bağlantısından bakabilirsiniz. NFT furyası sektörü kasıp kavurmaya devam ediyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Fenerbahçe Token

Fenerbahçe Fan Tokenden Flaş Haber: FB Token Hangi Özellikleri Sunuyor?

Bitcoin

Bitcoin’in (BTC) Yasal ve Yasa Dışı Olduğu Ülkeler