in

Mech Master CMO’su Ron Nguyen ile AMA Etkinliği

Mech Master projesi CMO’su Ron Nguyen 23 Ekim 2021 Cumartesi Türkiye saati ile 21.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Ron Nguyen, CMO of Mech Master project, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Saturday, October 23, 2021 at 21.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

KoinSaati: Merhaba Ron ???? topluluğumuza hoş geldiniz! Sizi burada ağırlamaktan çok mutluyuz.

Hello Ron ???? Welcome to our community! We are very happy to host you here.

Ron: KoinSaati’ndeki herkese merhaba. Bugün burada Mech Master hakkında konuşmak için harika bir topluluktayım. Burada olmaktan çok memnunuz!

Hello everyone here at KoinSaati. Such a great community to be here today to talk about Mech Master. Very pleased to be here!

KoinSaati: Merhaba Arkadaşlar,
Mech Master projesi ekibinden Ron Nguyen, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.
Ron, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuklarımız, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.
Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/KoinSaati/status/1451812224427872257) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/nedenartiyor ve https://twitter.com/MechMaster_IO hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Hello Friends,
Ron Nguyen, from the Mech Master project, is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Ron, thank you for accepting our invitation to answer the questions about the Warena project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Ron answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Ron will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1451812230127837188) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati, https://twitter.com/nedenartiyor and https://twitter.com/MechMaster_IO Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

KoinSaati: Bizim için zevk ???????? Hazırsanız ilk sorumla başlamak istiyorum.

It is our pleasure ???????? If you are ready I’d like to start with my first question.

Ron: Hazırdan daha fazlası! ????

More than ready! ????

KoinSaati: S1- Mech Master oyununun ne tür bir oyun olduğunu ve ortaya çıkış hikayesini sizden dinleyebilir miyiz?

Q1- Can we hear from you what kind of game Mech Master is and the story of its emergence?

Ron: Mech Master, yakında çıkacak bir P2E NFT oyunudur. Kullanıcıların yetenekli oyun ve akıllı ticaret yoluyla token kazanabilecekleri stratejik RPG unsurlarına sahip ilk 3D Mecha Showdown Blockchain oyunudur.

Mech evreninde oyuncular, dünyayı kurtarmak için dev dövüş makineleri ve fütüristik silahlar toplamaya zorlanıyor. Artırılmış Gerçeklikte deneyimli bir pilot olarak, benzersiz taktikler ve keskin karar verme becerileri ile kendinizi diğer oyunculardan ayırıyorsunuz.

Bilim kurgu ortamında bir blokzinciri oyunu olarak, sadece savaş arenaları size ödül kazandırmaz, aynı zamanda Mech tokenları kazanarak savaşlardan da kazanç sağlayabilirsiniz.

Mech Master is an upcoming P2E NFT game. It’s the first-ever 3D Mecha Showdown Blockchain game, with strategic RPG elements, where users can earn tokens through skillful gameplay and smart trading.

In the Mech universe, players are challenged to collect giant fighting machines and futuristic weapons to save the world. Being an experienced pilot in Augmented Reality, you set yourself apart from other players with unique tactics and sharp decision-making skills.

Being a blockchain game in a sci-fi setting, not only combat arenas will earn you a reward, but you can also profit from battles by earning Mech tokens.

KoinSaati: Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. Kulağa hoş geliyor ve çok ilgi çekici görünüyor ???? şimdi ikinci soruma geçelim.

Thank you for your detailed answer. It sounds and looks very intriguing ???? now to my second question.

KoinSaati: S2- Piyasada pek çok NFT oyunu var. Mech Master oyununun “Play to Earn” tarzı oyunlara getirdiği yenilikler ve sahip olduğu teknolojik özellikleri bizlere anlatabilir misiniz?

Q2- There are many NFT games on the market. Can you tell us about the innovations and technological features that Mech Master has brought to “Play to Earn” style games?

Ron: Şu anda birçok NFT / Blockchain oyunu olduğunu biliyorsunuz ve burada konuştuğumuz şu anda trend oluyor. Ancak, benimle aynı fikirde olsanız da olmasanız da, oyunun çoğu oyun yerine ticaret tarafına odaklanıyor.

Bunu değiştirmek istiyoruz.

Mech Master’ı oyuncuların keyif alabileceği bir oyun yapmak istiyoruz. Hardcore oyuncuların beklentileriyle bile eşleşebilir. Ve yerleşik pazara sahip olarak ticareti onunla birlikte taşımak.

Oyuncular, aşağıdakiler de dahil olmak üzere Mech Master’ın tam rekabet avantajlarını bir araya getirebilirler:
✔️ Birinci sınıf grafik
✔️ Çok sayıda NFT ürünü -> Mech sayısına bağlı olarak pazar ne kadar büyük olursa
Yepyeni ve sıfırdan kodlama
– – Piyasadaki en dengeli oyun algoritması
– Japonya’dan Gunpla kültürü
– Tam metaverse uygulaması.

Bu arada, metaverse hakkında konuşurken, size metaverse’i aşağıdaki gibi tamamlayan ilk bölüm olan AR’deki yeni demomuzu göstereyim.

Bu bir Mecha ile savaşmaya çalışan takım arkadaşım 🙂

You know there are many NFT/Blockchain games right now and it’s trending at the moment we’re talking here. However, if you agree with me or not, most of the game is so focus on the trading side, instead of the gaming.

We want to change that.

We want to make Mech Master as a game which players can enjoy. It can even match the expectation of hardcore players. And carrying with it the trading by having the built-in marketplace.

Players can assemble a lineup full Mech Master competitive advantages, including:
⁃ Top notch graphic
⁃ Huge number of NFT items -> The larger the market, based on the number of mechas
⁃ Brand new and from the scratch coding
– The most balance game algorythm on the market
– Gunpla culture from Japan
– Full metaverse implementation.

By the way, talking about the metaverse, let me show you our new demo on the AR, the first part to complete the metaverse as below.

That’s my team mate trying to fight with a Mecha : )

KoinSaati: Kesinlikle farklılıkları görüyorum. Gerçekten de bir sürü NFT oyunu var ve ticarete odaklanıyorlar ????, oyuncular oynarken farklı ve eğlenceli bir şeyler istiyor ???????? Hahaha o da eğleniyor gibi ????

I definitely see the differences. Indeed there are lot’s of NFT games and they focus on trading ????, gamers want someting different and fun while playing ???????? Hahaha he seems he is having fun too ????

Ron: Mech Master yaparken de eğleniyoruz.

We having fun while making Mech Master as well

KoinSaati: S3- 3D oyun geliştirme süreciniz nasıl ilerliyor? 3D modellemeleri nerelerde kullanıyorsunuz?

Q3- How is your 3D game development process progressing? Where do you use 3D models?

Ron: Aslında Mech Master, her karakterden herhangi bir sahneye, efektlere ve ay üssüne kadar tüm 3D olarak işlenen tam bir 3D oyundur. Ancak başlangıçta, tüm bu 3B karakterler önce 2B olarak tasarlandı ve daha sonra 3B olarak oluşturuldu. Bir karakter için yaptığımız işlemi göstereyim. Sonra nihayet animasyon eklediler. Bunun gerçekleşmesi için yaklaşık 45+ iş gününe ihtiyacımız var!

Actually, Mech Master is a full 3D game at launch, from each character to any scenes, effects and moon base are all rendered in 3D. Initially, though, all of these 3D characters were designed in 2D first, and then they were rendered in 3D. Let me show the process we do for a character.

KoinSaati: Vay be etkileyici görünüyorlar ???? Zor bir süreç bence.

Wow they look impressive ???? It’s a hard process I believe.

KoinSaati: S4- Mech Master’da kullanıcılar, oyun içi kazançlar elde edebilecekleri bir oyun tarzına sahipler. Kullanıcıların ne tür kazançlara sahip olabileceklerini anlatır mısınız?

Q4- In Mech Master, users have a game style where they can play to earn. Can you tell us what kind of earnings users can have?

Ron: Bildiğiniz gibi, P2E oyunlarda şimdiden sıçrama yapmaya başladı ve bu hiç de şaşırtıcı değil.

Bu oyunlar kendilerini blokzinciri işlevleriyle tanıtır, bazıları sıradan veya deneyimli oyuncular için benzersiz oyun deneyimleri sunmakta zorlanır. Dahası, çoğu zaman bu, oyundan ziyade para kazanma unsurlarına çok fazla odaklanıyor.

Mech Master, diğer bir şekilde, bilim kurgu ortamında blokzinciri oyunu ile, sadece savaş arenaları oyuncuları nadir NFT’ler şeklinde ödüller kazanmakla kalmaz, aynı zamanda Mech tokenları kazanarak savaşlardan da kazanç elde edebilir. Mech Master, oyuncuların en güçlü Mecha dizisini oluşturmak için takas edebilecekleri en muazzam varlık kitaplıklarından birine sahiptir. Oyundaki hemen hemen her öğe, oyuncular tarafından bulunan malzemelerden oyuncular tarafından oluşturulur. Ticaret piyasasında çok değerli olabilecek oyuncuların kendi benzersiz varlıkları olacaklar.

Oyuncuların para kazanmak için bir ‘iş’ yaptıklarını hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Para kazanırken eğlenmeliler. Doğası gereği eğlenceli olan ve NFT’lerin oyunun ekosisteminde nasıl kullanıldığıyla 100 kat daha iyi hale getirilen bir P2E oyunu, bozulma için mükemmel bir reçeteye sahip olduklarını görecektir.

As you already know, P2E have already begun to make a splash in gaming, and it’s no surprise.

These games promote themselves for their blockchain functionality, some of them struggle to bring unique gaming experiences for casual or veteran gamers. What’s more, all too often, this centers too much around the money-making elements rather than gameplay.

Mech Master, in the other way, with blockchain game in sci-fi setting, not only combat arenas will earn players rewards in the form of rare NFTs, but one can also profit from battles by earning Mech tokens. Mech Master has one of the most enormous libraries of assets that players can trade around to build the strongest Mecha lineup. Almost every item in the game is created by players, from materials found by players. They will become players’ own unique assets which can be very valuable on the trade market.

We try to make players not to feel that they are doing a ‘job’ to make money. They should be having fun while making money. A P2E game which is inherently fun, and made 100x better by how NFTs are used in the game’s ecosystem, will find that they have the perfect recipe for disruption.

KoinSaati: Mech Master oyuncularının birçok avantajı var ???? oyuncuların önemli rolleri var. Eğlenmek de önemli bir faktör ????

Mech Master players have lot’s of advantages ???? the players have important roles in it. Also having fun is an important factor ????

KoinSaati: S5- Kripto piyasasında popülerlik de saman alevi gibi gelip geçicidir. Kullanıcıların ve oyun severlerin ilgisini arttırmak, tüm dünyaya sesinizi duyurmak için ne tür aksiyon planlarınız olduğunu anlatabilir misiniz?

Q5- Popularity in the crypto market is like a flash in the pan. Can you tell us what kind of action plans you have in order to increase the interest of users and gamers and to make your voice heard all over the world?

Ron: Bu projeye dün başlamadık. 9 ay önce başladık ve 1 buçuk ay önce kaynak toplamaya başladık. Ve oyun birinci çeyrek 2022’de tamamen piyasaya sürüldüğünde, oyun üzerinde çalışmamız zaten 1 yıldan fazla sürmüş oluyor.
Ve oyuna koymak istediğimiz tamamen 3D render mechaların karmaşıklığı nedeniyle zaman alıyor. Benzersiz noktalarımızdan biri de yalnızca oyuncuları veya tüccarları değil, aynı zamanda ticaret yapan oyuncuları da memnun edecek eksiksiz ekosistemdir.
Mech Master’ın önümüzdeki 5 yıl içinde büyümesi planımız zaten vardı, tüm özellikler ve güncellemeler planda olacak. Büyük güncelleme, oyuncuları heyecanlandırmak için planlanan 17 yeni özellikle birinci çeyrek 2021’de piyasaya sürülen tam oyunun ardından 5 ay içinde yayınlanacak.
Oyunun özellikleriyle birlikte, ortaklarımızla birlikte çalışarak $MECH tokenın faydasını piyasadaki en iyi yardımcı programa dönüştürmek için çalışıyoruz, böylece her token oyuncusu kazanmak için zamanlarını harcarlar ve çabalarına değecektir.

We didn’t start this project yesterday. We started it 9 months ago and we started to raise funds only 1 and half months ago. And when the game is fully released in Q1-2022, that already takes us more than 1 year to work on the game.

And it takes time due to the complication of fully 3D rendering mechas we want to put in-game. And one of our unique points is also the full ecosystem that will not just only please gamers or traders, also gamers who trade.

We’ve already had the plan for Mech Master to grow in the next 5 years will all the features and updates are in plan. The big update will be released in 5 months, after the full game released in Q1-2021 with 17 new features in plan to make players exciting.

Together with features of the game, we also working with our partners to increase the utility of $MECH token to bing to it the best utility in the market so that every token players spend their time to earn will worth their effort.

KoinSaati: Açıklamalarınız için teşekkürler! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Ron: Sevimli! emeğin için teşekkürler kardeşim.

Lovely! Thank you for the effort bro.

KoinSaati: Rica ederim, bu bir zevk ✨

You’re welcome, it’s a pleasure ✨

KoinSaati: S6- Mech Master ekosisteminde yer alan $MECH tokenin oyun içi ekonomide nasıl bir rol üstlendiği ve token sahiplerine sağlayacağı avantajları anlatabilir misiniz?

Q6- Can you tell us how the $MECH token in the Mech Master ecosystem plays a role in the in-game economy and the advantages it will provide to token holders?

Ron: $MECH tokenın birincil yardımcı programları şunlardır:

Oyun İçi Para Birimi: $MECH tokenları, Mech Master’s Universe’de ödeme para birimi olarak kullanılır.
Oyundaki çoğu öğe, $MECH tokenları kullanılarak ödenecek.
Mecha, arazi, silahlar inşa etmek ve/veya yükseltmek için $MECH tokenlarını kullanın.
Mech evrenindeki özel etkinliklere girmek için $MECH tokenlarını kullanın.

Staking: $MECH tokenlarını havuzlara yatırarak oyunun bir parçası olun. Farklı havuzlar, yeni eşyalar, yeni Mecha veya $MECH tokenları gibi farklı ödüller verecektir.
NFT farming: Mecha’yı yükseltmek için $MECH tokenları kullanılabilir.

NFT kiralama: $MECH tokenları, Mecha ve diğer koleksiyonları kiralamak için kullanılabilir.

Gacha sistemi: $MECH sahipleri, rastgele ödüller almak için Gacha sisteminde $MECH tokenlarını kullanabilir.

Yönetim:
Oyunun yeni özellikleri ve ayarları için oy verin. Oylama gücü kazanmak için $MECH tokenlarını belirli bir süre kilitleyin. Daha fazla $MECH tokenı daha fazla oylama gücünü kilitledi.
Oyunun özellikleriyle birlikte, ortaklarımızla birlikte çalışarak $MECH tokenın faydasını piyasadaki en iyi yardımcı programa dönüştürmek için çalışıyoruz, böylece her token oyuncusu kazanmak için zamanlarını harcarlar, çabalarına değecektir.

The primary utilities of the $MECH token are:

In-game Currency: $MECH tokens are used as a payment currency in Mech Master’s Universe.
Most items in the game will be payable using $MECH tokens.
Use $MECH tokens to build and/or upgrade mecha, land, weapons.
Use $MECH tokens to enter special events in the Mech universe.

Staking: Become part of the game by staking $MECH tokens into pools. Different pools will yield different rewards such as new items, new Mecha, or $MECH tokens.

NFT farming: $MECH tokens can be used to upgrade Mecha.

NFT renting: $MECH tokens can be used to rent Mecha and other collectibles.

Gacha system: $MECH holders can use $MECH tokens in the Gacha system to receive randomized rewards.

Governance:
Vote for new features and settings of the game. Lock $MECH tokens for a certain time to gain voting power. More $MECH tokens locked more voting power.

Together with features of the game, we also working with our partners to increase the utility of $MECH token to bing to it the best utility in the market so that every token players spend their time to earn will worth their effort.

KoinSaati: Bu harika! Şimdiye kadar verdiğiniz tüm cevaplar için teşekkürler ???????? Şimdi topluluk sorularına geçeceğiz ve bir sürü soru olacak ???? İstediğiniz kadar cevap vermekte özgürsünüz ama unutmayın ki cevapladığınız sadece ilk 5 soru ödüllendirildi, o yüzden dikkatli seç derim ????

It is amazing! thank you for all of your answers so far ???????? now we will move on to the community questions, and there will be lots of questions ???? you are free to answer as much as you want but remember that only first 5 questions you answered will be rewarded, so I say choose carefully ????

Ron: Anladım kardeşim! ????

Got it bro! ????

Yeşil Dünyam: Öncelikle iyi akşamlar sitenizde projenizi inceledim çok güzel bir yol haritanız var bu yol haritası gerçekten zamanında hedefine ulaşabilecek mi?

First of all, good evening, I reviewed your project on your site, you have a very nice roadmap, will this roadmap really reach its target on time?

Ron: Evet. Yol Haritamızla doğru yoldayız. Ancak, bu zaman çizelgesinin çok sıkı olduğunu söyleyebilirim. Bu zaman çizelgesine geç kalmamak için günde 10-12 saat ile 24/6 çalışıyoruz. 🙂

Yes. We’re on track with our Roadmap. However, this timeline is very tight I would say. We are working 24/6 with 10-12 hours/day so that we don’t be late to this timeline. So, bless us! : )

Behind The Sean: Mech Master, 24 Ekim’de IDO yapacak. Bir yatırımcı olarak IDO’ya nasıl katılabilirim? bize bilgi ve bağlantı verir misiniz?

Mech Master will IDO on October 24. As a investor How can i will join in IDO? give us information and link?

Ron: Özel havuzları birkaç saat önce yaptık. Tüm tokenlar sadece… dakikalar içinde değiştirildi ????

24 Ekim’de Redkite ve GameFi üzerindeki IGO/IDO havuzlarımıza aşağıdaki linkteki gibi detaylı ve rehberli olarak katılabilirsiniz. Kılavuz adımlarını izleyin, çok iyi bir başlangıç fiyatından biraz $MECH alacağınızdan emin olun.

https://medium.com/mech-master/step-by-step-tutorial-on-joining-whitelist-for-ido-igo-on-gamefi-and-red-kite-9bc6a6fab53e

We just done the private pools several hours ago. All of the tokens were swapped all in just… minutes ????

You can still join our IGO/IDO pools on Redkite and GameFi on the 24th OCT with the detail and guide as in the link below. Follow the guide steps, pretty sure you’ll get some $MECH at the very good initial public price.

https://medium.com/mech-master/step-by-step-tutorial-on-joining-whitelist-for-ido-igo-on-gamefi-and-red-kite-9bc6a6fab53e

Man of Hodl: Etkileyici olan, AR teknolojisini oyuna uygulayan ilk blockchain oyunlarından biri olduğunuzu söylediniz. Kullanıcı, oyununuzu oynarken bu AR hissini nasıl deneyimleyecek? Oyuncuların sanal mecha dünyasına geçmek için kullanacakları kendi AR/VR donanımlarınızı tanıtacak mısınız? Ayrıca oyuncuların Mecha’ları ile fotoğraf çekebileceklerini ve bunu her yere yanlarında götürebileceklerini söylediniz. Bu nedenle, şunu sormak isterim, Oyuncular Mecha ile nasıl tanışacak, onunla poz verecek, selfie çekecek ve bu selfie veya resimleri gerçek hayatta nasıl kullanacak?

Impressively, you said that you are one of the first blockchain games to apply Augmented Reality (AR) technology to the game. How will the user experience this AR feeling while playing your game? Will you introduce your own AR/VR gear that players will use to move into the virtual mecha world? You also said that players can take pictures with their Mecha and take it with them everywhere. Therefore, I would like to ask, How will the Players meet Mecha, pose with it, take selfies and use those selfies or pictures in real life?

Ron: Evet, AR, oyuncuların deneyimini geliştirmek için Mech Master’ın önemli bir parçasıdır. Yani, temel olarak, oyuncular ekranlarında savaşabilirler. Bununla birlikte, AR ile oyuncular savaşı önlerindeki herhangi bir yüzeyde gerçekleştirebilir.
Engellerden biri olsa da, genellikle daha yüksek kaliteli telefonlar gerektirir. Ancak, bu özelliği mümkün olduğunca çok oyuncuya getirmek için optimize etmeye çalışacağız.

Hayır, kendi AR donanımlarımıza sahip olmak istemiyoruz, yaptığımız bu değil, Blockchain oyunlarına ve Mech Master’a odaklanmak istiyoruz.
Yani Mecha’larımızla bir selfie çekmek için mobil oyunumuzu açmanız yeterli, NFT Mecha’larınızla fotoğraf çekmeniz için bir özellik olacak. Örneğin, burada odamızda bir mecha’yı nasıl kaydediyoruz.

Yes, AR is an important part of Mech Master to improve the experience of players. So, basically, players can battle on their screen. However, with AR, players can bring the battle happen on any surface in front of them. One of the barrier, though, it usually require a higher-end phones. However, we’ll try to optimize to bring this feature to as many players as possible.

No, we don’t want to have our own AR gears, it’s just not what we do, we want to focus on Blockchain gaming and Mech Master. So to take a selfie with our Mechas, you just need to open our mobile game, there will be a feature for you to take photo with your NFT Mechas. For example, here how we record a mecha in our room.

İmtiruziyan Piluyail: Oyunun ücretsiz olduğunu okudum. Ama savaşmak için kiralık 3 meche sahip olmam gerekiyor. Mechas’ı nereden alacağım?

I Read That The game is free. But I need to own at lease 3 mech to battle. From Where i will get Mechas?

Ron: Birkaç yol var:

– Mech Master Marketplace’te mecha satın alın
– Diğer oyunculardan/diğer oyuncularla Mecha takası
– Savaşlar sırasında bazı avantajlara sahip olmak için gerçekten nadir Mecha’lar alabileceğiniz için biraz sürpriz yapmak için Mech Master Marketplace’te NFT kutuları satın alın.

There are several ways:

– Buy mechas in Mech Master Marketplace
– Exchange Mechas from/with other players
– Buy NFT boxes in Mech Master Marketplace to have some surprise as you might get really rare Mecha to have some advantages during the battles.

Onur kadir: Gacha Sisteminin Mech Master ekosisteminde nasıl çalıştığını ve bu sistemin artılarını ve eksilerini kullanıcılarınıza anlatabilir misiniz?

Can you explain how the Gacha System works in the Mech Master ecosystem and the pros and cons of this system to your users?

Ron: Gerçekleştirmeyi planladığımız Gacha sistemi bir nevi ödül havuzu. Sürekli olarak her 5 galibiyet için, kullanıcılar sistemden şanslı çekiliş için silahlar, özel görünümler, bileşenler ve hatta Mecha’lar dahil (ancak çok düşük bir oranla) bir Gacha bileti alabilirler. İstediğin eşyayı alma şansını artırmanın bir yolu yok, bu aslında %100 şans (ve tüm oyunculara adil olabilmesi için bunun şans olduğundan emin oluyoruz).

Gacha system we plan to implement is kind of a pool of rewards. For every 5 wins continuously, users can get a Gacha ticket for the lucky draw from the system, which including weapons, custom skins, components and even Mechas (but with a real low rate). There’s no way to increase the chance to get any item you want, it’s actually 100% luck (and we make sure it’s luck so that it can be fair to all the players).

KoinSaati: Seni burada ağırlamak harikaydı Ron! sizinle ve Mech Master ekibiyle tanıştığımıza çok memnun olduk.

It was amazing to host you here Ron! we are very pleased to meet with you and Mech Master team.

Ron: KoinSaati’de Mech Master hakkında konuşmak benim için harikaydı ve kaliteli sorular için teşekkür ederim. Mech Master’ın 24 Ekim’de RedKite ve GameFi’deki IDO’muzda hepinizin desteğini alması harika olur. Yine, bizim için gösterdiğiniz çaba ve düzenleme için teşekkür ederiz! Çok mükemmel!

It was great for me to talk about Mech Master at KoinSaati and thank you for the quality questions. It would be awesome if Mech Master could have all you guys support in our IDO on the 24th of OCT at RedKite and GameFi. Again, appreciate your effort and arrangement for us! Very awesome!

Mech Master hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:
Web site: https://mechmaster.io
Telegram: https://t.me/MechMaster_Official
Twitter: https://twitter.com/mechmaster_io/
Medium: https://medium.com/mech-master

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Lithium Finance Ürün Güncellemesi #2: Soru Teklifi Verme ve Cevap Gönderme Altyapısı

Binance

Binance DLT, GVT, SKY ve POA’yı Delist Edeceğini Duyurdu