içinde , , ,

Mdex ve Victoria VR KuCoin’de Listeleniyor: Mdex (MDX) ve Victoria VR (VR) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni iki altcoin’i listeliyor. Bu altcoinler Mdex (MDX) ve Victoria VR (VR) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Mdex (MDX) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri MDX/USDT, MDX/BTC’dir. 2 Aralık yarından itibaren “trading”, 3 Aralık’ta da “withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Mdex (MDX) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
100,000,000 MDX
$515,709,728
2021-01-19
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
790,663,275 MDX$15,369,676

Mdex, Binance Akıllı Zincir (BSC) ve Huobi ECO Zinciri (HECO) üzerinde bir Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM) Merkeziyetsiz Borsadır (DEX). Proje, yüksek performanslı bir DEX ekosistemi oluşturmayı ve çoklu zincir desteği sağlamayı hedefleyen bir platformdur.

Mdex (MDX)
Mdex (MDX) KuCoin’de Listeleniyor

AMM protokolü, hem HECO’nun süper düşük işlem ücretlerinden hem de Ethereum ekosisteminin  likiditesinden faydalanmasını sağlar.

Official Website: https://mdex.co

Whitepaper: https://mdexdoc.gitbook.io/doc/mdex-lightpaper

Victoria VR (VR)

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Victoria VR (VR) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çifti VR/USDT’dir. 2 Aralık yarından itibaren “trading”, 3 Aralık’ta da “withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
16,800,000,000 VR
2021-12-02ERC20
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
676,997,288 VR$0.00295

Victoria VR, kullanıcıları tarafından oluşturulan ve sahip olunan Unreal Engine üzerine inşa edilmiş gerçekçi grafiklere sahip, sanal gerçeklikte ilk blokzinciri tabanlı MMORPG’dir. Victoria VR, kullanıcıların hiç bitmeyen dijital içerikle etkileşimli olarak kendilerini kaptırabilecekleri çok boyutlu etkileşimlerden oluşan yeni bir Metaverse yaratmayı hedefliyor.

Victoria VR(VR)
Victoria VR (VR) KuCoin’de Listeleniyor

Tüm dünya, tüm sanal gerçeklikler, oyunlar ve merkeziyetsiz uygulamalar için evrensel bir platform olacak şekilde inşa edilmiştir. Toplu olarak bir Metaverse – paylaşılan bir sanal alem, 3D internet yaratmak. Victoria VR Metaverse, insanların işe gittiği, dinlendiği, öğrendiği, oynadığı ve sonunda yaşadığı yer olacak.

Official Website: https://victoriavr.com

Whitepaper: https://victoriavr.com/whitepaper/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin

Bitcoin: Kasım Ayına Genel Bakış

Kriptopara

Solana (SOL), Fantom (FTM) ve Terra (LUNA) Teknik Analizi | 1 Aralık 2021