in

Mayıs Ayında Beklenen Önemli IDO Etkinlikleri

Mayıs ayında çeşitli launchpad’lerde gerçekleşecek önemli IDO etkinliklerini ve detaylarını sizler için derledik.

SharkRace ($SHRK)

SharkRace, Rarity Upgrade ve Play-to-Earn metaverse oyunlarına sahip dünyanın ilk NFT Projesi olmakla övünmektedir; SharkRace, en iyi tasarım markalarında deneyime sahip ödüllü sanatçılar tarafından tasarlanan 20.001 özel üretken NFT Shark koleksiyonu öğesinden oluşan bir koleksiyondur.

NFT Sharks, üstün kaliteli 3D grafikler ve 4K ultra yüksek çözünürlük (2400×2400) ile gelir. Bunun da ötesinde NFT Sharks sahiplerine, kendilerini gerçek sanatçılar olarak ifade edebilecekleri ve daha üst düzey bir NFT varlığını özelleştirebilecekleri Rarity Upgrade Creative Platform erişim verilir. NFT Sharks sahipleri, Rarity Store’dan süper nadir özellikler ve GIF animasyon eklentileri alarak NFT varlıklarının ilk nadirlik endeksini artırabilir ve faydasını çoğaltabilir.

 

SharkRace; 14-17 Mayıs tarihleri arasında TrustFi, Seedify, Enjinstarter, Paragen, Synapse Network, IoTeXPad gibi çeşitli launchpad’lerde IDO’sunu gerçekleştirecek.

Fight Of The Ages ($FOTA)

FOTA, evrendeki birçok ırkın yaşadığı bir fantezi evreni olan (Singapur merkezli) bir üçlü-A MOBA oyunu projesidir. FOTA dünyasında, kullanıcıların yolculuk sırasında değerli dijital varlıklara sahip olma olasılığını hissedebilmeleri için NFT teknolojisi optimize edilmiştir.

MOBA, izometrik görünüme sahip bir çevrimiçi oyun türüdür, kısaltması Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası anlamına gelir. Bunlar temel olarak oyuncuların güçlenmesi, rakiplerinin savunmasını yıpratması ve üssünü ele geçirmesi gereken kahraman karakterlerden oluşan bir ekibin parçası olarak katıldığı “düşman üssünü ele geçirme” oyunlarıdır.

E-Spor etkinlikleri ve gündelik oyunlarıyla tanınan MOBA türünün en başarılı geleneksel örnekleri arasında League of Legends, DOTA 2, Heroes of the Storm, Smite ve çok daha fazlası yer alır. Tür zaten mobil oyunlar endüstrisine taşındı ve güçlü bir şekilde benimsendi.

 

FOTA; Mayıs’ın üçüncü haftasında Oxbull, Equinox Ecosystem, MoonStarter, GAGARIN Launchpad gibi çeşitli IDO platformlarında lansmanını gerçekleştirecek.

O-MEE ($OME)

O-MEE bir sosyal abonelik ağıdır ve NFT pazar yeridir. Kripto para birimi ürün ve hizmetlerinin kullanımını teşvik ederken sosyal aktiviteyi destekleyen topluluk odaklı bir platformdur.

Platform, içerik oluşturucuların en son resim ve videolarını yüklemelerine, takipçilerine canlı yayın yapmalarına veya en son hareketlerini bloklamalarına olanak tanır. Plug-in teknolojisi, kullanıcıların en son gönderilerini ve medya içeriğini O-MEE profillerinde yeniden yayınlamak için sosyal medya hesaplarını bağlamalarına olanak tanır ve takipçilerinin beğenmesi, etkileşim kurması ve paylaşması için görüntülenir. Ek olarak, kullanıcılar, abone oldukları takipçileri için daha özel gönderiler eklemelerine olanak tanıyan yeni içerik oluşturma ve basma seçeneğine sahiptir. Platformdaki tüm içerik, kullanıcılara NFT pazar yerimizde satma seçeneği sunan bir NFT olarak basılma seçeneğine sahip olacak.

 

O-MEE, Mayıs ayında TrustFi, BinStarter, DuckDAO, DaoStarter, ve TruePNL gibi çeşitli launchpad platformlarında IDO’sunu gerçekleştirmeyi planlıyor.

Moon ($2MOON)

Moon, BNB Chain üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz, gerçek zamanlı, sanal bir metaverse oyunudur. Oyun içi seviye atlamak ve NFT arazisine dayalı ömür boyu pasif gelir sağlamak için play2earn ve Play2Learn kavramlarını birleştirir.

Moon, 12 Mayıs’ta Seedify launchpad platformu üzerinden IDO‘sunu gerçekleştirecek.

FreshCut ($FCD)

FreshCut, içerik oluşturucular ve hayranlar için bir web3 oyun içerik platformu ve topluluğudur. Twitch’ten farklı olarak FreshCut platformu, kısa biçimli içerik için tasarlanmıştır. TikTok veya YouTube’dan farklı olarak FreshCut, oyuncular için tasarlanmıştır.

FreshCut, 10 Mayıs’ta Polkastarter launchpad platformu üzerinden IDO‘sunu gerçekleştirecek.

iStep ($ISTEP)

iStep, GameFi ve SocialFi öğelerinin bir kombinasyonu ile BSC ekosisteminde yer alan bir yaşam tarzı uygulamasıdır. Proje, sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konusunda tutkulu büyük bir topluluk oluşturmayı hedefler. iStep ile açık hava etkinliğinden yalnızca fiziksel sağlığı iyileştirmekle kalmayacak aynı zamanda pasif gelir elde edebileceksiniz.

 

iStep, 16 Mayıs’ta BSCStation launchpad platformu üzerinden IDO’sunu gerçekleştirecek.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Google Cloud, Web3 Bulut Sağlayıcısı Olmayı Hedefliyor

Üstad Splinter’ın Mayıs Ayı Piyasa Yorumu