in ,

Mayıs Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler (3)

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda Mayıs ayı içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik. 

Optimism (OP) 

Ethereum’un Layer-2 ölçeklendirme çözümü Optimism, Mayıs ayı içerisinde kilidi açılacak olan varlıklar arasında yer alıyor. 261.13 milyon dolarlık kilitli varlığı bulunan Optimism’in 31 Mayıs tarihinde varlıklarının kilidini açması planlanıyor. Bu kapsamda, toplam arzın %3.6’sına denk gelen tokenler serbest bırakılacak. 

GateToken (GT)

GateIo platformunun yerel kripto varlığı olan Gate Token (GT), 32.73 milyon dolar değerinde kilitli varlık bulunduruyor. 26 Mayıs’ta açılması beklenen GT tokenler, toplam arzın %0.67’sini oluşturuyor. 

Open Campus (EDU)

Open Campus, Binance Launchpad platformunda IEO’su gerçekleştirilen UGC modelini kullanan çevrimiçi bir eğitim platformudur. 

23.39 milyon dolar değerinde kilitli varlığa sahip olan Open Campus’un kilitli varlıkları 28 Mayıs tarihinde serbest kalacak. Serbest bırakılması beklenen bu varlıklar, toplam arzın %2.12’sini oluşturuyor. 

Injective (INJ)

Injective, kullanıcılarına zincirler arası marjin alım satım, vadeli işlemler ve vadeli forex işlemleri sunan merkeziyetsiz bir borsadır. 

21 Mayıs tarihinde kilitli INJ’leri serbest bırakacak olan Injective Protocol’ün 18.49 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunuyor. Serbest bırakılacak olan bu varlıklar, toplam arzın %3.02’sine denk geliyor. 

Axelar (AXL)

Merkeziyetsiz bir validatör ağından ve güvenli ağ geçidi sözleşmelerinden oluşan Axelar’ın yerel kripto varlığı AXL de kilidi açılacak varlıklar arasında yer alıyor.

Toplam kilitli token miktarı 12.99 milyon dolara denk gelen varlığın 27 Mayıs tarihinde kilidinin açılması bekleniyor. Serbest bırakılacak token miktarı toplam arzın %2.49’una denk geliyor.

Flow (FLOW) 

Flow, etkileşimli deneyimler, merkeziyetsiz uygulama projeleri ve blok zinciri tabanlı oyunlar için ölçeklendirme çözümlerine sahip blok zinciri tabanlı merkeziyetsiz bir ekosistemdir. Flow projesinin yerel kripto varlığı olan FLOW’un şu anda 10.32 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunuyor. 

Kilitli olan bu varlıkların, 27 Mayıs tarihinde serbest bırakılması bekleniyor. Serbest bırakılacak bu tokenler, Flow arzının yaklaşık %1.06’sını oluşturuyor.

Oasis (ROSE)

Oasis Network, mülkiyeti bireylere geri vermek için verilerin tokenize edilmesini sağlayan bir Layer-1 ve proof-of-stake platformudur. 

8.83 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunan Oasis, bu kilitli varlıkları 18 Mayıs tarihinde serbest bırakmayı planlıyor. Serbest bırakılacak olan bu varlıklar, toplam arzın %1.66’sını oluşturuyor. 

Kilitli token miktarının açılması varlığın fiyatında düşüş ve yükselişler yaşanmasına sebep olabilir. Eğer ilgili kripto para yeni dolaşıma girecek arz için gerçek bir çözüm üretmemişse dolaşım arzının yeni kilit açılışlarıyla artması talebin aynı hızda artmadığı senaryolarda fiyat düşüşüne neden olur.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Fortuna Sittard Fan Token (FOR) Nedir? Nasıl Alınır?

CheersLand’in Yaklaşan TARS Protocol IDO Duyurusu