in ,

Mayıs Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler (2)

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda Mayıs ayı içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik. 

BitDAO (BIT) 

Merkeziyetsiz finans (DeFi) odaklı işleyen özerk bir yapı olan BitDAO’nun yerel kripto varlığı BIT, Mayıs ayı içerisinde kilidi açılacak olan varlıklar arasında yer alıyor. 89.1 milyon dolar değerinde kilitli bulunan BIT tokenlerin kilidi, 15 Mayıs tarihinde açılacak. Açılması beklenen kilitli varlıklar, toplam arzın %1.88’ini oluşturuyor. 

Apecoin (APE) 

Web3 ekosisteminin önde gelen platformlarından biri olan Apecoin’in toplam arzının %1.56’sını oluşturan yaklaşık 49.9 milyon dolar değerindeki kilitli APE, 17 Mayıs tarihinde serbest bırakılacak. 

Uniswap (UNI)

Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir dizi akıllı sözleşmeden oluşan merkeziyetsiz takas projesi UniSwap’in, 42.5 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunuyor. Toplam arzın %0.83’üne denk gelen bu miktarın 16 Mayıs tarihinde serbest bırakılması bekleniyor.

Filecoin (FIL)

Filecoin, blok zincir tabanlı merkeziyetsiz ve eşler arası bir çevrimiçi depolama ağıdır. Filecoin’in yerel kripto varlığı olan FIL’de bu ay içerisinde kilidi açılacak projeler arasında bulunuyor. 

kripto

Yaklaşık 24 milyon dolara tekabül eden ve toplam arzın %0.28’ini oluşturan kilitli varlıkların 14 Mayıs tarihinde açılması bekleniyor. 

Injective (INJ) 

Injective Protocol (INJ)I zincirler arası marj ticareti, türevler ve forex vadeli hizmetleri sunan merkeziyetsiz bir borsadır. Injective’in yerel kripto varlığı olan INJ’de bu ay içerisinde kilidi açılacak varlıklar arasında bulunuyor. 

Toplam arzın %3.02’sini oluşturan varlıkların değeri ise 17.9 milyon dolara tekabül ediyor. Kilitli varlıkların 21 Mayıs tarihinde serbest bırakılması planlanıyor. 

Lido DAO (LDO)

Başta Ethereum olmak üzere birçok blok zincir üzerinde kullanıcıların likit varlık stake etmelerine ve node oluşturmalarına olanak sağlayan Lido DAO’nun kilitli varlıkları 13.6 milyon dolar değerinde ve toplam arzın %0.79’unu temsil ediyor. Bu kilitli varlıkların ise 18 Mayıs tarihinde açılması planlanıyor. 

NYM (NYM) 

NYM, çeşitli mesaj tabanlı uygulamalara ve hizmetlere gizlilik sağlanması için oluşturulmuş merkeziyetsiz ve teşvik edilmiş bir projedir. 

Toplam arzın %7.06’sına denk gelen kilitli NYM’lerin de bu ay içerisinde serbest bırakılması planlanıyor. 13 Mayıs’ta kilidi açılacak olan varlıkların toplam değeri ise 12.3 milyon dolar civarında bulunuyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin (BTC), 28.000 Dolar Seviyesine Dönecek mi?

BabyDoge, Guinness Rekorlar Kitabına Girmeye Hazırlanıyor