in

Marvel’in Efsanevi Süper Kahramanı Spider-Man NFT Oldu

Marvel Entertainment ve Orbis Blockchain Technologies Limited şirketi Spider-Man’i konu alan ilk ortak NFT koleksiyonlarını piyasaya sürdü.

Şu anda VeVe Digital Collectible uygulaması aracılığıyla kullanıcılar Spider-Man’in dijital heykel koleksiyonu olan NFT’leri edinebilirler. Spider-Man’i konu alan 5 farklı NFT versiyonundan oluşan koleksiyon kullanıcıların ilgisini çekti.

Marvel Entertainment başkanı Dan Buckley Spider Man’in Marvel dünyasının en efsanevi süper kahramanlarından birisi olduğunu söyledi. Bu nedenle VeVe ile Spiderman dijital koleksiyonu başlatmaya karar verdiklerini sözlerin ekledi. VeVe’nin kurucu ortağı ve CEO’su David Yu ise Marvel hayranlarına sevdikleri kahramanların koleksiyonlarını sunmak için sabırsızlandıklarını belirtti.

Yaygın ürün olan Spider-Man, The Amazing Spider-Man 40 dolardan satışa çıktı ve arzı 32,000 adet ile sınırlandırıldı. Yaygın olmayan ürün olan Spider-Man, Hangin’ Out ise 50 dolardan satışa çıktı ve arzı 16,000 adet ile sınırlandırıldı. Nadir kategorisinde satışa çıkarılan Spider-Man, Jump Into Action ise 100 dolardan satışa çıktı ve arzı 9,000 adet ile sınırlandırıldı. Oldukça nadir kategorisindeki Spider-Man, Animated isimli koleksiyon ise 250 dolardan satışa çıktı ve arzı 2,500 adetle sınırlandırıldı. Son olarak gizli nadir kategorisindeki Ultimate Animated isimli koleksiyon 450 dolardan satışa çıktı ve arzı 1,000 adetle sınırlandırıldı.

Marvel hayranları IOS ve Android mağazalarında bulunan VeVe Digital Collectibles uygulaması aracılığıyla Marvel çizgi romanlarını ve koleksiyonlarını satın alabilirler.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Hindistan Hükumeti Kriptoparaların Ödeme Sistemlerinde Kullanılmasını İstemiyor

Human Protocol Teknoloji Geliştirme Müdürü Harjyot Singh ile AMA Etkinliği