in , ,

Mart Ayının Öne Çıkan Fundrasing Etkinlikleri

Funding Round etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Mart ayı içerisinde neler yaşandı ve hangi projeler yatırım aldı sizler için derledik.

Avalon Corp. 

Avalon Corp. birlikte çalışabilir yeni bir dijital evren oluşturmak için 13 milyon dolar fon topladı. 

Şirket; EverQuest, Call of Duty, Diablo, God of War, Assassin’s Creek ve Elden Ring gibi oyunların oluşturucları tarafından kuruldu. 

Conflux

Conflux, DWF Labs’tan 10 milyon dolar fon topladı. DWF Labs Çarşamba günü yaptığı açıklamada, yatırımın Conflux’un teknolojisini genişletmesine ve kullanıcı tabanını büyütmesine yardımcı olacağını söyledi. 

Chiliz

Web3’te spor ve eğlence alanında küresel blok zinciri lideri Chiliz, 50 milyon ABD doları tutarındaki yeni geliştirme ve hızlandırma programı Chiliz Labs’i duyurdu. Chiliz Labs, Jump Crypto tarafından da destekleniyor. 

Few and Far

Önde gelen bir dijital koleksiyon Web3 platformu olan Few and Far, Pantera Capital liderliğindeki finansman turunda 10,5 milyon dolar fon topladığını duyurdu.

CNHC

Stablecoin ihraççısı CNHC, A serisi finansman turunda 10 milyon dolar topladı. Gerçekleştirilen finansman turuna KuCoin Ventures, Circle Ventures ve IDG Capital katılım sağladı. 

funding round

DressX

Moda teknolojisi şirketi DressX, Berlin merkezli kripto girişim sermayesi şirketi Greenfield liderliğinde 15 milyon dolarlık bir fon topladı. 

Finansman turuna Slow Ventures, The Artemis Fund, Red Dao ve Warner Music’ten de katılım sağlandı. 

Ark Crypto Revolutions

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yapılan başvurulara göre Cathie Wood’dan Ark Invest, yerel ve Cayman Adaları tabanlı bir versiyon arasında bölünmüş yeni bir kripto fonu için 16 milyon doların üzerinde fon topladı. 

funding round

ARK Crypto Revolutions US Fund LLC, dokuz yatırımcıdan 7 milyon 281 bin 630 dolar, ARK Crypto Revolutions Cayman Fund LLC ise 8 milyon 993 bin 330 dolar topladı. 

Radix Tokens

Blockchain şirketi Radix Tokens, Radix ağında ilk kez akıllı sözleşme kabiliyetine izin verecek olan Babylon ana ağının tanıtımından önce 10 milyon dolarlık yeni bir fon topladı. Gerçekleşen finansman turunu piyasa yapıcı ve yatırım şirketi DWF Labs yönetti. 

CCP Games

CCP Games, EVE Universe içinde blockchain teknolojisini kullanan yeni bir AAA oyunu oluşturmak için a16z liderliğinde 40 milyon dolarlık fon topladı. 

funding

OP3N

Sosyal platform OP3N, gerçekleştirdiği A serisi finansman turunda 28 milyon dolar fon topladı. 

Gryfyn

Animoca Brands ve Hex Trust ortaklığında kurulan saklama cüzdanı çözümü Gryfyn, 7,5 milyon dolarlık fon topladı. 

Gerçekleştirilen finansman turuna Liberty City Ventures, Leadblock Partners, Mind Fund ve GameFi Ventures gibi yatırımcılar katılım sağladı. 

Fetch.ai 

Yapay zeka odaklı kripto protokolü Fetch.ai, merkeziyetsiz makine öğrenimini dağıtmak için DWF Labs’ten 40 milyon dolarlık fon topladı. 

Hydra Ventures

Risk sermayesi şirketi 1kx ile bağlantılı bir yatırım DAO’su olan Hydra Ventures, diğer yatırım DAO’larına destek olmak için 10 milyon dolarlık fon topladı. 

Econia Labs

Aptos blok zinciri için sipariş defteri protokolü gekiştiren Econia Labs, Dragonfly liderliğindeki tohum finansman turunda 6,5 milyon dolarlık fon topladı. 

Cega

Solana tabanlı türev protokolü olan Cega, Ethereum ekosistemine genişlemek için finansman turu düzenledi. Cega, Dragonfly Capital liderliğinde gerçekleşen finansman turunda 5 milyon dolarlık bir fon topladı.  

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ethereum (ETH) Fiyatı Hangi Yöne Kırılacak?

BTC

Bitcoin (BTC) Hakkında Ünlü Analistlerin Nisan Ayı Tahminleri