in ,

Mart Ayında Öne Çıkan Yüksek Potansiyelli Kripto Para Projeleri

Kripto para piyasası, küresel piyasada ki en hızlı büyüme oranına sahip piyasalardan biridir. Mart ayında da yeni yükselişler yaşanmaya devam ediyor. Mart ayını da geride bırakırken, ayın öne çıkan yüksek potansiyelli kripto para projeleri hangileri oldu sizler için kaleme aldık.

Conflux (CFX)

Çin’deki tek düzenleyici uyumlu, halka açık izinsiz blok zinciri olan Conflux, kullanıcılar tarafından hızlı ve güvenli bir blok zinciri olarak tanımlanıyor. Hong Kong’un 1 Haziran’dan itibaren kripto varlıkların ticaretine izin vereceğini açıklamasının ardından Çin menşeli kripto varlıklar büyük yükselişler kaydetti. Yükseliş yaşayan varlıklardan biri de Conflux oldu. 

Bununla birlikte Conflux, dünyanın en büyük üçüncü inşaat makinesi üreticisi XCMG Construction ile yaptığı ortaklık sonrası CFX fiyatında çift haneli artışlar yaşandı.CFX, mart ayındaki %96’lık yükseliş performansı ile yatırımcıların dikkatlerini üzerine toplamayı başardı.

Mask Network (MASK)

Mask Network projesi, Web3 alanında sunduğu yenilikçi yapı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, merkeziyetsiz depolama işlevselliğini piyasaya sürmeyi planlayan bir projedir. Binance’in MaskNetwork’ü rezerv kanıtı varlıklarına dahil etmesinin ardından başlayan yükseliş ise halen devam ediyor. MASK, Mart ayında %64.4 artış yaşayarak en çok kazanan varlıklar arasında yer almayı başardı. Proje böylelikle birçok kullanıcının ilgisini çekti.

XDC Network (XDC)

XDC Network, Mart ayı içerisinde bir gün içerisinde %20.02’lik yükselişle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. XDC Network projesinin dikkat çekmesini sağlayan, ölçeklenebilirlik sorununu çözmeyi hedefleyen merkeziyetsiz bir blockchain projesi olmasıydı.

Projenin hedefleri arasında kullanıcıların alım satım işlemlerini modernize etmek gibi gelecek vadeden noktalarda bulunuyor. Mart ayı içerisinde de %54.80’lik artış ile yükseliş trendini korumaya devam ediyor.

XRP (XRP)

XRP, Mart ayı içerisinde %43.02 değer kazandı. XRP fiyatı, SEC ve Ripple arasındaki dava sürecinin pozitif sonuçlanacağı spekülasyonları sonrası olumlu fiyatlanmaya devam ediyor. XRP, 24 saatlik verilere bakıldığında %19.14’lük bir artış yaşayarak en çok kazananlar arasında yerini aldı.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Binance

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu

Kripto

Radiant Capital (RDNT) Nedir? Nasıl Alınır?