in ,

Mart Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda Mart ayı içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik. 

STEPN (GMT) 

Bir Move-to-Earn projesi olan Stepn’in yerel kripto varlığı olan GMT, bu ay kilidi açılacak varlıklar arasında yer alıyor. 9 Mart tarihinde açılması beklenen kilitli GMT tokenlerin toplam değeri 34.12 milyon dolar civarında bulunuyor. Açılacak olan bu GMT miktarı toplam arzın %1,47’sine denk geliyor. 

Near Protocol (NEAR) 

Near Protocol, 2018’in sonundan bu yana geliştirilmekte olan açık kaynaklı, Proof of Stake özelliğine sahip, yüksek hızlı ve düşük işlem ücretine sahip bir Layer-1 blokzinciridir.

Projenin yerel kripto varlığı olan 22.97 milyon dolar değerinde NEAR, kilitli bulunuyor. Toplam arzın %0.99’unu oluşturan kilitli NEAR’lar, 4 Mart tarihinde serbest bırakılacak. 

Internet Computer (ICP) 

Internet Computer, kullanıcıların uygulamalar, web siteleri ve diğer web tabanlı hizmetler oluşturmasına olanak tanıyan bir projedir. Projenin yerel kripto varlığı olan 20.41 milyon dolar değerinde ICP, şu anda kilitli bulunuyor. 11 Mart tarihinde serbest bırakılması beklenen ICP, toplam arzın %0.71’ine denk geliyor. 

Agoric (BLD) 

Agoric, milyonlarca geliştiriciyi hızlı bir şekilde DeFi ekosistemine dahil eden akıllı bir sözleşme platformudur.

Platformun şu anda 17.49 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunuyor. Toplam arzın %4.03’üne denk gelen kilitli BLD tokenlerin 2 Mart tarihinde açılması planlanıyor. 

WazirX (WRX) 

Hindistan’ın önde gelen kripto para borsası WazirX, 4 Mart tarihinde kilitli tokenlerini serbest bırakacak. 13.05 milyon dolar değerinde olan kilitli WRX tokenler, toplam arzın %6,86’sına denk geliyor. 

BitMEX (BMEX) 

Kripto varlık değişimi ve türev ticaret platformu BitMEX, 11 Mart tarihinde kilitli bulunan BMEX’leri serbest bırakacak. 11.54 milyon dolar değerinde bulunan BMEX’ler toplam arzın %4.12’sine denk geliyor. 

Bloktopia (BLOK) 

Tüm kripto deneyimi seviyeleri için eğitici bir eğlence merkezi olmayı hedefleyen VR metaverse olan Bloktopia da kilitli varlıklarını serbest bırakacak projeler arasında yer alıyor. 11.37 milyon dolar değerinde bulunan kilitli BLOK’ların 7 Mart tarihinde serbest bırakılması planlanıyor. Bu miktar, toplam arzın %1.83’üne denk geliyor. 

Kazanılmış tokenlerin ve gelecekteki kilit açma etkinliklerinin izlenmesi, daha temkinli olmak ve daha iyi yatırım kararları almak için önemli bir adımdır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

ZigZag Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

BTC

Bitcoin (BTC) Hakkında Ünlü Analistlerin Mart Ayı Tahminleri