in ,

Mart Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler (2)

Token kilidi açma, herhangi bir fon turu veya projenin diğer fon toplama programlarının şartları altında bloke edilen tokenlerin kilidini açma sürecini ifade eder. Bu yazımızda Mart ayı içerisinde kilidi açılacak önemli projeleri sizler için rehber haline getirdik. 

Avalanche (AVAX)

Avalanche, özel blok zincirlerin ve merkeziyetsiz uygulamaların (dApp’ler) oluşturulmasını kolaylaştıran bir platformdur. Platformun yerel kripto varlığı ise AVAX’tır.

AVAX

Şu anda kilitli bulunan 167.46 milyon dolar değerinde AVAX’ın 23 Mart tarihinde serbest bırakılması planlanıyor. Serbest bırakılacak bu miktar, toplam AVAX arzının %1.33’üne denk geliyor. 

GateToken (GT) 

GateIo platformunun yerel kripto varlığı olan Gate Token (GT), Mart ayı içerisinde kilidi açılacak projeler arasında bulunuyor. 

26 Mart’ta açılması beklenen 36.14 milyon dolarlık Gate Token, toplam arzın %0.67’sini oluşturuyor. 

COIN98 (C98)

Coin98 token takası, staking ve ödünç verme gibi pek çok işlemi mümkün kulan bir DeFi platformudur. Platformun C98 adında yerel bir kripto varlığı bulunmaktadır.

Kilidi açılacak tokenler arasında yer alan C98’in 23 Mart tarihinde serbest bırakılması bekleniyor. Serbest kalacak token miktarı toplam arzın %3,19’una denk geliyor.

Flow (FLOW) 

Flow, etkileşimli deneyimler, merkeziyetsiz uygulama projeleri ve blok zinciri tabanlı oyunlar için ölçeklendirme çözümlerine sahip blok zinciri tabanlı merkeziyetsiz bir ekosistem ve platformdur. Flow projesinin yerel kripto varlığı olan FLOW’un şu anda 14.22 milyon dolar değerinde kilitli varlığı bulunuyor. 

Kilitli olan bu varlıkların, 27 Mart tarihinde serbest bırakılması bekleniyor. Bu tokenler, Flow arzının %1.06’sını oluşturuyor. 

Itheum (ITHEUM) 

Metaverse ve Web3 dünyasında kişisel verilerinizi şifreleyerek trade etmenizi hedefleyen Itheum’da kilitli varlığı bulunan projeler arasında yer alıyor. 

Toplam arzın %15.55’ini oluşturan 8.35 milyon dolarlık ITHEUM, 28 Mart tarihinde serbest bırakılacak. 

Axelar (AXL)

Merkeziyetsiz bir validatör ağından ve güvenli ağ geçidi sözleşmelerinden oluşan Axelar’ın yerel kripto varlığı olan AXL de kilidi açılacak varlıklar arasında yer alıyor.

Toplam kilitli token miktarı 15.92 milyon dolara denk gelen varlığın 7 Mart tarihinde kilidinin açılması bekleniyor. Serbest bırakılacak token miktarı toplam arzın %2.49’una denk geliyor.

Bonfida (FIDA) 

Serum protokolü üzerine inşa edilmiş ve Solana ağı tarafından desteklenen Bonfida’nın yerel kripto varlığı FIDA, kilitli varlıklar arasında bulunuyor. 

23 Mart’ta serbest bırakılması beklenen FIDA arzı, toplam arzın %1.82’sine denk geliyor. Serbest bırakılacak bu miktar aynı zamanda 8.18 milyon dolar değerinde.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Arbitrum Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Kriptopara

Soulbound Token (SBT) Nedir?