in

Manchester City, OKX Borsası ile Partnerliğini Duyurdu

Manchester City, bugün (4 Mart 2022) kripto para borsası OKX (eski adıyla OKEx) ile Kulübün Resmi Kripto Para Borsası Ortağı olarak adlandıran çok yıllı global ortaklıklarını duyurdu. Anlaşması, Manchester City’nin erkek ve kadın takımlarının yanı sıra e-spor takımını ve da kapsayacak.

Haber, resmi Manchester City Twitter hesabından böyle duyuruldu:

Man City CEO’su Ferran Soriano, “bu ortaklık için çok heyecanlı olduğunu” ve kulübün “dünyanın en başarılı futbol kulübü olma hedefimize ulaşmasına” yardımcı olacağına inandığını söyledi.

City Football Group Operasyon Direktörü Roel De Vries konu hakkında şunları söyledi:

Spor dünyasına girmeyi planlayan OKX’i bugün Manchester City’nin Resmi Ortağı olarak ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu yeni ortaklık, ortak değerlerimiz olan inovasyon, başarı güdüsü ve kulvarında bulunduğumuz sektörlerin en ileri noktasına ulaşma hedeflerimiz ile paralellik gösteriyor. Farklı kitleleri hedeflemeye yönelik geniş ve kapsayıcı yaklaşımları, kendi yaklaşımımızla uyumlu. Ortaklık boyunca birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

OKX CEO’su Jay Hao, Manchester City ile yapılan ortaklıktan “memnun olduğunu” ve anlaşmanın kripto paraların daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı olacağına inandığını söyledi.

OKX CEO’su Jay Hao:

Dünyanın en sevilen ve en başarılı takımlarından biri olan Manchester City ile partner olmaktan mutluluk duyuyoruz. Futbol ve kripto önemli bir noktada kesişiyor; ikisi de herkes içindir. OKX için Manchester City, futbolun insanların hayatlarında olumlu bir fark yarattığı ve insanları, futbolun ortak sevgisi etrafında bir araya getiren bir kulüp.

Anlaşmanın mali kısmı henüz resmi olarak açıklanmasa da yıllık multimilyon dolarlık bir seviyede olduğu tahmin ediliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

JPMorgan, Metaverse için 1 Trilyon Dolar Değer Öngörüyor

Ukrayna Hükümeti, Orduyu NFT ile Finanse Edecek