içinde

Manchester City ile Sony Taraftarları Heyecanlandıracak Yeni Bir Projeye İmza Attı

İngiltere`nin dev futbol kulübü Manchester City, taraftarlarını heyecanlandıracak yeni bir projeye imza attı. Sony Group Corporation (Sony) ile partnerlik anlaşmasını açıklayan City, taraftarlarına eşi benzeri olmayan dijital bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Kulüp, Sony ile yeni dijital içerikler geliştirerek çığır açan teknolojilerinden ve City’nin küresel hayran kitlesinden yararlanacak. Bu iş birliğinin amacı, taraftarların Etihad Stadyumu’nun sanal ve çevrimiçi olarak bir ‘metaverse’ içinde kulüp ve birbirleriyle etkileşime girebilecekleri küresel bir hayran topluluğu oluşturmak.

City, bu yılın başlarında Sports Innovation Lab tarafından dünyanın En Yenilikçi Spor Takımı seçildi ve Sony’nin müzik ve daha geniş eğlence endüstrilerindeki başarılı dijital hayran deneyimlerine dayanarak Sony’nin bu alandaki ilk spor ortağı oldu.

City Football Group Pazarlama ve Taraftar Deneyimi Sorumlusu Nuria Tarre, Manchester City’de operasyonumuzu geliştirmek için sürekli olarak en son teknolojileri benimseme konusunda güçlü bir vizyona sahibiz. Özellikle küresel hayran kitlemize farklı deneyimler sunmanın ve onları eğlendirmenin yollarını keşfetmeye odaklandık diyerek sözlerine devam etti.

Man City

“Sony ile olan bu ortaklık, City’yi futbolda daha önce hiç görülmemiş sürükleyici dijital taraftar deneyimleri yaratacak heyecan verici bir projenin geliştirme aşamasına getiriyor.

Bu iş birliğini başlatmayı ve Sony’nin endüstri lideri teknolojilerini küresel Manchester City taraftarları ağıyla bir araya getirmeyi dört gözle bekliyoruz “dedi.

Sony ve M.City

Sony Group Corporation’da Fikri Mülkiyet ve İş Platformundan Sorumlu Yetkili Toshimoto Mitomo şunları ekledi: “Bu PoC aracılığıyla Sony, içeriğinin değerini ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlarıyla etkileşimini daha da artırmak için Manchester City’yi destekleyecek. Sony, kulübü ve küresel hayranlarını birbirine daha da yakınlaştıran, spor eğlence sektörüne olan bağlılığımızı gösteren ve ortaklarımızı yeni fırsatlar arama konusunda destekleyen bir çevrimiçi hayran katılım platformu oluşturmayı hedefliyor.”

Bu da ilginizi çekebilir:Binance, Manchester City Fan Token’i (CITY) Listeledi: $CITY Nasıl Satın Alınır?

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Baha Atakan Göze tarafından yazıldı.

Blockchain teknolojisi, kripto paralar ve yatırım enstrümanlarına ilgili işletme 3.sınıf öğrencisi .

Temel Analiz ve Teknik Analiz Arasındaki Fark Nedir?

Ardana (DANA) Nedir?