in , ,

Manchester City Fan Token (CITY) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. İngiliz futbol takımlarından Manchester City’nin fan tokenini inceliyoruz.

1880 yılında İngiltere’nin Manchester şehrinde kurulan Manchester City Futbol Kulübü yönetiminin Socios.com ile kurduğu iş birliği sonrası piyasaya sürülen CITY fan token, taraftarlara oylama ve ödül kazanma fırsatı sunar. CITY fan token, 25 Mayıs 2021’de piyasaya sürülmüştür. 

CITY fan tokenin taraftarlara sunduğu avantajlardan bazıları şöyle sıralanabilir: 

  • Taraftarlar, kulüp ile ilgili sosyal konular ağırlıklı olmak üzere bazı kararlarda oy hakkını sahiptirler,
  • Oyuncularla tanışma imkanı,
  • VIP ayrıcalıklar ve stadyum turları gibi çeşitli olanaklar,
  • Ve tüm bunların yanı sıra çeşitli ödül senaryoları ve imzalı özel taraftar ürülerine erişim hakkı da sunulmaktadır.

CITY fan tokenin kullanım alanlarını ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • CITY fan tokeni kullanabileceğiniz Socios.com platformunda sahip olduğunuz token kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz.
  • Platformda bulunan ödül avı sayesinde yalnızca giriş yaparak etrafınızdaki ödül tokenleri toplayabilir ve daha fazla CITY fan token sahibi olabilirsiniz.
  • Platform üzerinde bulunan oyunları oynayarak ve quiz’lere katılarak da CITY token kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

CITY Fan Token İstatistikleri

Toplam arzı 20 milyon olan CITY fan tokenin dolaşımdaki arzı ise toplam arzın %22’lik bölümüne denk gelen 4 milyon 314 bin 458’dir. CITY fan token, bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 36.90 doları 27 Ağustos 2021’de görürken en düşük fiyat olan 3.55 doları ise 12 Mayıs 2022’de görmüştür. 

CITY Fan Token Nasıl Alınır? 

CITY fan token nasıl alınır sorusunun cevabı oldukça basit. CITY almak isteyen yatırımcılar, öncelikle bu taraftar tokeni listeleyen borsalara kayıt olmalıdır. Binance, Gate.io, OKX, Poloniex, Bybit gibi popüler kripto varlık alım satım platformlarında listelenen varlık yine bu platformlar üzerinden kolaylıkla alınabilir, satılabilir ve elde tutulabilir. Google Play Store ya da App Store üzerinden Socios.com mobil uygulaması indirilerek ve CHZ kullanılarak da kolaylıkla CITY fan token alınabilir. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?

Ethereum Boğasında Yükselebilecek Projeler