in

MakiSwap Kucoin’de Listeleniyor: MakiSwap Nedir?

MakiSwap

MakiSwap 1 Eylül 2021 TSİ 13.00’te Kucoin’de listeleniyor. Kullanıcılar listelenme saatinden itibaren MAKI/USDT ve MAKI/BTC işlem çiftlerinden ticaret gerçekleştirebilecekler. Para çekme işlemleri ise 2 Eylül 2021 TSİ 13.00’ten itibaren yapılabilecektir.

MakiSwap Nedir?

MakiSwap, popüler AMM modeline gelir paylaşımı ve forum odaklı ağ çabalarını sunarak ağ katılımcıları için teşvikleri yeniden düzenleyen tek katmanlı bir protokoldür. Huobi Eco Zinciri (HECO) üzerine inşa edilen bu sistem, HECO üzerinde çalışan tokenler için hızlı işlem süreleri, ucuz gaz ücretleri ve derin likidite sunar.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bitcoin, Solana ve Avalanche Teknik Analizi | 31 Ağustos 2021

Kaby Arena CEO’su Nhan Bui ile AMA Etkinliği