içinde

Luna Rush Referans Programı

Luna Rush

Luna Rush, referans programını resmi olarak 6 Mart 2022’de başlattı. Referans programını oyuna hiç dahil olmamış yeni kullanıcıları oyuna davet etmek için kullanabilirsiniz.

Referans kodunuzu ancak hesabınızda zaten 15 box açtıysanız kullanabilirsiniz. Ve referans kodu daha önce hiç kutu açmamış kişiler için kullanılabilir.

  • Her referans kodundan sonra kodunuzu kullanan kişi en az 10 kutu açarsa her iki tarafta fazladan bir Big Box kazanır.
  • Her oyuncu sınırsız sayıda referansta bulunabilir.

Referans Kodu Nasıl Tanımlanır?

Oyunda aşağıda gördüğünüz gibi öncelikle “Referral” kısmını seçmeniz gerekmektedir.

Referans

Referral kısmını seçtikten sonra aşağıda gördüğünüz ekran karşınıza çıkacaktır. Ardından referans kodunuzu “Input referral code” kısmına girmeniz ve “Save” (Kaydet)’e tıklamanız gerekmektedir.

NOT: Bu yalnızca daha önce hiç kutu açılmamış olan yeni hesaplar için geçerlidir!

Referans, Luna Rush

Aşağıda gördüğünüz kısım Referral bilgi panosudur. Arkadaşlarınızı oyun oynamaya davet etmek ve referans programından ödüller almak için bir “Your referral code” kısmından kendi kodunuzu alabilir veya “Your referral link” kısmından bir davet bağlantısı paylaşabilirsiniz.

NOT: Yalnızca hesabınızda 15 savaşçı olduğunda Referral panelini görebilirsiniz!

Referans, Luna Rush

Referans Programı ile link gönderdiğiniz kişinin kaç kutu açtığını “Referral history” – “Opened boxes” kısmından görebilirsiniz. Referans linkinizi paylaştığınız kişi en az 10 kutu açtığında her iki tarafta 1 Big Box’a sahip olacaktır. Kazandığınız Big Box’ları “Remaining reward boxes” kısmında aktif olarak görebilirsiniz.

Referans, Luna Rush

Kazandığınız kutuyu açmak için “Invertory” kısmına gidin. Invertory’de “Open” kısmına tıklayarak kazandığınız kutuyu açabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Rus Varlıklarıyla Bağlantılı 25000 Adres Coinbase Tarafından Engellendi

Huobi Global’de Listelenen Son 5 Proje ve Fiyat Performansları