içinde

Luna Rush Projesi Topluluk Lideri Bill Nguyen ile AMA Etkinliği

Luna Rush Projesi Topluluk Lideri Bill Nguyen, 29 Aralık Çarşamba Türkiye saati ile 18.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Luna Rush Project Community Leader Bill Nguyen met with our community for the AMA event on the KoinSaati Telegram group on Wednesday, December 29, 2021 at 03.00 (UTC+3) We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Raphael: Herkese merhaba 🙋🏻‍♂️ Luna Rush projesinin topluluk lideri Bill Nguyen bugünkü AMA etkinliğinde konuğumuz olacak ve bize Luna Rush’ı tanıtacak.

bill hoşgeldin, nasılsın?

hello everyone 🙋🏻‍♂️ community leader of Luna Rush project, bill nguyen will be our guest on today’s AMA event, and he will introduce Luna Rush to us

bill welcome, how are you doing?

Bill: Herkese merhaba! Tanıştığımıza memnun oldum! KoinSaati Topluluğunda AMA yapma şansım olduğu için bugün harika bir gün olacak! Memnuniyetle hepinize teşekkür etmek istiyorum ve umarım birlikte bolca zaman geçirmemize yardımcı olabiliriz!

Benim adım Bill Nguyen ^^ – Luna Rush’ın Topluluk Lideri

Hello everyone! Nice to E-Meet you! Today will be a great day whenever I have a chance to do the AMA in KoinSaati Community! With my pleasure I want to say thanks to all of you and hope we can help a plenty of time together!

My name is Bill Nguyen ^^ – Community Leader of Luna Rush
Raphael: Seni burada görmek harika, Luna Rush bildiğim kadarıyla heyecan verici bir proje ve bu konuda daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz
it is great to have you here, Luna Rush is an exciting project as far as I know, and we are looking forward to find out more about it
Raphael: Önce bu harika videoya bir göz atalım, sonra sorularımıza başlayalım!
let’s take a look at this great video first, and then we can start with our questions!
Raphael: Merhaba Arkadaşlar,
Luna Rush projesi Topluluk Lideri Bill Nguyen, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber. Bill, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!
Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir.
Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!
Hello Friends,
Bill Nguyen, Community Leader of Luna Rush project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event. Bill, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Luna Rush project!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Bill answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Bill will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement
Let’s have a delightful event!
Bill: Teşekkürler- hadi başlayalım 😀
Thanks – let’s start 😀
Luna Rush (LUS)
Raphael: S1- Bize Luna Rush Core ekibinden bahseder misiniz?
Q1- Could you tell us about the Luna Rush Core team?
Bill: Sorularınız için teşekkürler, çekirdek ekibimiz için harika bir konumuz var: Şu anda ekibin Oyun ve Blockchain’de uzun yıllara dayanan deneyime sahip birçok üyesi var. Bugün blockchain pazarında başarılı oyunlardan Danışmanlar da var Bugünlerde dalga dalga ses getiren Bombcrypto oyununun Lam Ho Ceo’su gibi herkes biliyor, BSC Station’ın bir de Scotfield CEO’su var. Ve herkes projenin ana web sitesini takip ederse, bugün bu projeye eşlik eden tüm Prestijli Ortakları da ortaya çıkarmaya başlayacak.
Thanks for your questions, we have an amazing topic for our core team: Currently, the team has many members with many years of experience in Game and Blockchain There are also Advisors from successful games on the blockchain market today Like Lam Ho Ceo of Bombcrypto game, which is making waves these days, everyone knows, there is also a Scotfield CEO of BSC Station. And if everyone follows the project’s main website, today it will also begin to reveal all the Prestigious Partners accompanying this project.
Luna Rush (LUS)
Raphael: Bunların hepsi kulağa harika geliyor 👌🏼 deneyimli ve kalifiye ekip üyeleri başarıya giden anahtarlardan biri!
bir sonraki soruma geçiyorum
these all sound great 👌🏼 experienced and qualified team members is one of the keys leading to success!
moving on to my next question
Raphael: S2- Şu an piyasada çok fazla Play-to-Earn projesi var. Luna Rush’ı şu anda aynı yöndeki projelerden daha fazla öne çıkaran nedir?
Q2- There are plenty of Play-to-Earn projects out there. What makes the Luna Rush stand out more than the projects in the same direction at the moment?
Bill: Çok ilginç sorular – Luna Rush ile ilgili burada harika bir hikayemiz var: Bu proje, karakter çeşitliliği, her karakterin özgünlüğü ve farklı nadirlik açısından ekip tarafından çok dikkatli bir şekilde yatırılır. İlk aşamalarda, DEV ekibi, oyun taktik bir tarz olmasına rağmen, oynanışı en basit seviyeye kadar optimize etti.
Rastgele şansla oyuncular, karakter becerilerini kullanma zihniyetine ek olarak, tokenlar açısından hızlı bir geri dönüş oranıyla farklı okullardan güçlü karakterler alabilirler. Oyun karakter gücünü artırabilir, oyunda daha fazla token kazanma yeteneğini artırabilir.
Luna Rush projesi, oyunu inşa etmeyi bitiren ekibin projeyi yeni duyurduğu bir projedir, böylece oyunu deneyimleyebilir ve IDO’dan sadece 10 gün sonra çok erken bir zamanda ödül kazanmaya başlayabilirsiniz, oyuncuları oynayamaz hale getirmek ve oyunun piyasaya sürülmesi için çok uzun süre beklemek zorunda bırakmak.
So interesting questions – related to the Luna Rush we have an amazing story here: This project is invested very carefully by the team in terms of the variety of characters’ skills, the specificity of each character and the different rarity. In the early stages, the DEV team optimized the gameplay to the simplest level, even though the game is a tactical style.
With random luck, players can get powerful characters of different schools, with a fast rate of return in terms of tokens, in addition to the mindset of exploiting their character skills. play can increase character strength, increase the ability to earn more tokens in the game.
The Luna Rush project is a project where the team that finished building the game has just announced the project, so you can experience the game and start earning rewards very early, only 10 days after IDO, making players unable to play and have to wait too long for the game’s release.
Luna Rush (LUS)
Raphael: Bu arada karakterler oldukça havalı görünüyor 😯
the characters look pretty cool btw 😯
Bill: Teşekkürler – Bu bizim yaptığımız sanat eserimiz 😀
Thanks – that’s our artwork we have done 😀
Luna Rush (LUS)
Raphael: S3- Ödül sistemi her “Boss Battle, PvP, PVP ve Tournament” modunda nasıl çalışır? Boss Battle, en yüksek zorluk ve ödüllere sahip olarak kabul ediliyor mu?
Q3- How does the reward system work in each “Boss Battle, PvP, PVP and Tournament” mode? Is Boss Battle considered to have the highest level of difficulty and rewards?
Bill: Boss Battle modu, oyuncuların kendilerini oyuna ve aynı zamanda şampiyonları nasıl oluşturacaklarına dair becerilere ve deneyime alıştırmalarını sağlamak için piyasaya sürülen ilk oyun modudur, bu nedenle bu aşamada oynamanın en basit yolunu oluşturuyoruz. Oyuncular anlayabilir ve bu, herkesin en kolay ödülü kazanabileceği aşamadır. Kısa açıklama Boss savaş modu, sadece token satın almaya katılmanız, oyunda ilaç generallerini almak için rastgele bir kutu açmanız gerekiyor, her şampiyonun farklı rastgele becerileri olacak, patronu yenmek için şampiyonu getiriyorsunuz. ödül çıktı. Oyuna alıştıktan bir süre sonra, daha sonra PVP için istediğiniz bir kadro stilini seçmek için becerileri sıfırlama seçeneklerine sahip olmaya başlayacaksınız, bu sefer taktik çok daha yüksek olacak ve tabii ki çok farklı ödüller olacak.
Boss Battle mode is the first game mode released to let players familiarize themselves with the game, as well as themselves with skills and experience how to build champions, so at this stage we build the simplest way to play. Players can understand, and this is the stage when everyone can earn the easiest reward. The short explanation is Boss battle mode, you just need to participate in buying tokens, open a random box to receive medicine generals in the game, each champion will have different random skills, you bring the champion to defeat the boss. out reward. After a while of getting used to the gameplay, you will begin to have options to reset skills to choose for yourself a desired squad style later for PVP, this time the tacticalness will be much higher, and of course Of course, there will be many different rewards
Raphael: 3 farklı harika oyun modu sunmanız çok güzel, hepsini oynamak için sabırsızlanıyorum 👀 böyle harika modları oynarken her zaman çok eğlenceli ve tabii ki ondan da kazanıyorsunuz
it is pretty nice that you offer 3 different cool game modes, cant wait to play them all 👀 it is always so fun when you play such cool modes and of course earn from it too
Luna Rush (LUS)
Raphael: S4- Web sitenizde “Askerlerinizi toplayın, onları güçlü kahramanlar olmaları için EĞİTİN veya GELİŞİM için Ruh malzemesine dönüştürün” yazıyor. RPG oyunlarının hayranıyım, RPG oyunlarından bildiğim sadece karakteri güçlendirmek için eğitim değil, aynı zamanda karakteri güçlendiren silahlar, eşyalar ve büyüler, değil mi? Eğer öyleyse, bu silahların, eşyaların ve büyülerin her biri tam olarak nasıl elde edilebilir? Sadece MarketPlace’inizden mi alıyorsunuz yoksa maçtan sonra da alabilir miyiz?
Q4- On your website it says “Summon your Soldiers, TRAIN them to become powerful heroes, or turn them into Spirit material for EVOLVING.” I’m a fan of RPG games, what I know from RPG games is not only training to make the character strong but also weapons, items and spells that make the character strong, am I right? If so, how exactly can each of these weapons, items and spells be obtained? Do you only get it in your MarketPlace or maybe we can also get it in the game after match?
Luna Rush (LUS)
Bill: Oyunda, her karakterin nadirliğine bağlı olarak, farklı silah ve becerileri koyabileceğiniz yuva konumları olacaktır. Örneğin, ortak 1 ekstra beceri yuvası, nadir 2 yuva, süper nadir 3 yuva, efsane 4 yuva olacaktır. , efsanevi 5 yuvadır….yetenekler ve silahlar bu yuvalarda rastgele olacak, bu beceriler satın alınamaz veya satılamaz, ancak rastgeledir, sevmediğiniz herhangi bir beceriyi sıfırlamak ve 3 rastgele beceri seçimi açmak için Beceri Mücevherini Sıfırla’yı kullanabilirsiniz.
In the game, depending on the rarity of each character, there will be slot positions to put different weapons and skills in. for example common will have 1 extra skill slot, rare is 2 slots, super rare is 3 slots, legend is 4 slots, mythical is 5 slots….skills and weapons will randomly be available in those slots, these skills cannot be bought or sold but are random, you can use Reset Skill Gem to reset any skills you don’t like to make 3 other random skill choices
Raphael: Açıklamaların için teşekkürler Bill! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.
Thanks for your explanations, Bill! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.
Bill: Hadi gidelim 😀
Let’s go 😀
Luna Rush
Raphael: S5- Luna Rush ve diğer Play to Earn oyunlarında en çok merak edilen 2 konu oyun keyfi ve oyundaki kazanma sistemidir. Luna Rush ile oyuncular oyundan ne kadar keyif alacak ve ne gibi kazanımlar elde edecek?
Q5- In Luna Rush and other Play-to-Earn games, the 2 most curious subjects are the enjoyment of the game and the winning system in the game. With Luna Rush, how much will gamers enjoy the game and what kind of gains will they get?
Bill: Oyunun ilk aşamalarında, bence en çekici şey patron savaşında para kazanma hızı, çünkü şampiyonun farklı nadirliği patronu yenmek için farklı güç verecek, çok daha fazla ödül kazanacak. Adi Generaller için, harcanan ilk tokeni beceriye bağlı olarak geri kazanmak yaklaşık 12 ila 20 gün sürer, ancak Mythtic generaller için, güne yatırılan ilk tokeni ve oynanışı geri almanın mümkün olduğu söylenebilir. Bu, oynaması en kolay oyuncu için tamamen otomatiktir. PVP aşamasına gelince, daha fazla ödül kazanabilmek için bir şampiyon takımı kurarken stratejik olmanız gerekir (şimdi şampiyonların niteliklerini anlıyorsunuz) ve en büyük ödül En İyi Liderler Kurulu’nda.
In the early stages of the game, I think the most attractive thing is the speed of making money in the boss battle, for different rarity of the champion will give different strength to defeat the boss, will earn a lot more reward. For Common Generals, it takes about 12 to 20 days to earn back the initial token spent depending on the skill, but for Mythical generals, it can be said that it is possible to get back the initial token invested in the day, and the gameplay at This is fully automatic for the easiest player to play. As for the PVP stage, you need to be strategic when building a team of champions to be able to earn more rewards (now you understand the qualities of the champions), and the biggest reward is in Top leader Board
Raphael: Şimdiye kadarki tüm açıklamalarınız için teşekkürler Bill 👏🏼 Şimdiye kadar harikaydınız! Şimdi topluluk sorularına geçeceğiz, topluluğumuz sorularını sorduktan sonra cevaplamaya başlayabilirsiniz ve istediğiniz kadar cevap vermekte özgürsünüz ama lütfen cevapladığınız ilk 5 sorunun ödüllendirileceğini unutmayın, bu yüzden ben akıllıca seçmenizi öneririz!
Hadi hazırsanız başlayalım
thanks for all of your explanations so far bill 👏🏼 you were fantastic so far! now we will move on to community questions, after our community ask their questions, you can start to answer, and you are free to answer as much as you want but please remember that the only first 5 questions you answered will be rewarded, so I suggest you to choose wisely!
let’s go if you are ready
Bill: Hadi gidelim
Let’s go 😀
Luna Rush (LUS)
Raphael: Vay canına, çok soru geldi 😅 Şimdiden bol şans
WOW, that is a lot of questions 😅 good luck now
Bill: Lol, soru sayısı hakkında çıldırıyorum
Lol I feel crazy about the number of questions
Raphael: Bill’in seçim yapmasını beklerken lütfen bu harika videoya bir kez daha bakın!
everyone please take another look at this amazing video while we wait for bill to choose!
Jenix R: Luna Rush’ın anlamı nedir? Asıl amacınız nedir?? Neden bu ismi seçtiniz? geçmişiniz var mı??
What is the meaning of Luna Rush?? What is your main goal?? why you choose this name? any history of past.??
Bill: Luna Rush’ın anlamı: Luna – Asya Stili ile oyunumuzda Asya’dan ve tüm Warrior’dan geliyor – Rush – Baskını almak ve patronu öldürmek için acele edin – ödülü kazanın! Ana hedefimiz, mümkün olduğu kadar çok fayda ve herkesin Savaşçı’ya katılması ve seçmesi için eğlence ortamı getirecek!
Luna Rush mean: Luna – come from Asia and all of Warrior in our game with Asia Style – Rush – Be hurry to get the Raid and kill the boss – earn the reward! Our main goal will bring as much benefits as we can and entertainment environment for everyone to join and pick the Warrior!
Luna Rush (LUS)
Someone: Facebook adını Meta olarak değiştirdiği için Metaverse kelimesi trend oluyor. Metaverse hakkındaki görüşlerinizi ve platformunuza nasıl tanıttığınızı bizimle paylaşır mısınız?
The word Metaverse is trending now as the Facebook changed its name to Meta. Can you share with us your views about Metaverse and how you introduced it in your platform?
Bill: Metaverse’i ne zaman yapabilirsek inşa ediyoruz: + Araziye sahip olun ve kiraya verin + Savaşçıya Sahip Ol ve Onların senin için kazanmasını sağla + Savaşçınızın en iyi skor tablosunda yer alması için çalışmasını sağlayacak öğelere sahip olun
We build the Metaverse whenever we can make: + Own the land and let it be rent + Own the Warrior and Make them can earn for you + Own the items to make them work for your warrior to be on top leaderboard
Someone: Yol haritanızdaki önemli kilometre taşları nelerdir – hem halihazırda başarmış olduğunuz şeyler hem de dört gözle bekleyebileceğimiz şeyler? Bahsetmek veya dikkat çekmek istediğiniz herhangi bir ortaklık ve kısa/uzun vadeli teknik dönüm noktaları var mı?
What are the key milestones on your roadmap – both things you have already achieved and things that we can look forward to? Any partnerships and short/long term technical milestones that you want to talk about or bring some attention to?
Bill: Sorunuz için teşekkürler – Lütfen hazırladığımız ve vurguladığımız yol haritası için resme bakın! Oyun neredeyse hazır
Thanks for your question – Please check the image for the roadmap that we made and highlight! The game is almost ready
Luna Rush (LUS)
Diago Alva: Bildiğim kadarıyla kripto pazarındaki güçlü destek ve ortaklıklar yeni projelere büyük faydalar sağlayabilir. Bu noktada projenizin yatırımcılarından ve ortaklarından bahseder misiniz? Onlardan ekosisteminize ne gibi faydalar bekliyorsunuz?
As I know, strong backing and partnerships in the crypto market might bring huge benefits to new projects. During this point, can you tell us about the investors and partners of your project ? What benefits to your ecosystem do you expect from them?
Bill: Lütfen destekçimize ve ortağımıza bir göz atın! Dev olan listede
Please take a look on our backer and partner! The giant one is on the list
Luna Rush (LUS)
LEYZC: Pazarlama, her proje için merkezi bir unsurdur, böylece herkes, bir projenin getirebileceği potansiyelin, belirlenen hedeflere ulaşmak için hayati önem taşıdığını bilir. Yeni kullanıcıları ve Yatırımcıyı platformunuza çekmek ve uzun vadeli tutmak için stratejiniz nedir?
Marketing is a central element for every project, so that everyone knows the potential that a project can bring is vital to achieve the goals set. What is your strategy to attract new users and Investor to your platform and keep them long term.
Bill: Şunları yaparak kazanabileceğiniz harika bir Ekosistemimiz var:
1. Gacha’yı açın
2. Füzyon Yapın
3. Kahramanların seviyesini yükseltin
4. Araziye Sahip Olun ve Kiralayın
5. Loncanızı oluşturun
6. Savaşçılarınızı ve Eşyalarınızı da riske atınBoom – büyük avantajlar elde edersiniz
We have an amazing Ecosystem where you can earn by:
1. Open Gacha
2. Do the Fusion
3. Level up the heroes
4. Own the Land and rent it
5. Create your guild
6. Stake your warriors and Items too
Boom – you get big benefits
Luna Rush (LUS)
Raphael: Sanırım hepsi bu! Harika bir etkinlik oldu, Luna Rush ile tanıştığımız için çok mutluyuz ve sizi burada ağırlamak bizim için bir zevkti
Luna Rush oyununu ve LUS tokenının IDO’sunu dört gözle bekliyoruz
I guess that is all! it has been a great event, we are very pleased to meet with Luna Rush and it was a pleasure to host you here
we are looking forward to Luna Rush game and the IDO of LUS token
Bill: Evet, herkese teşekkürler – IDO 4 Ocak 2022’de yapılacak! Herkese Mutlu Noeller ve Mutlu Yıllar ^^ En kısa sürede oyunumuza katılın ve olabildiğince büyük fayda sağlayın
Yeap, thanks everyone – the IDO will be hold at Jan 4th, 2022! So Merry Christmas and Happy Upcoming New Year everyone ^^ Join our game ASAP and get the Benefit AS big as you can
Raphael: evett herkese mutlu noeller ve mutlu yıllar 🥳🎉
yess, merry christmas and happy new year to everyone 🥳🎉
Raphael: Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur!
Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team!
Luna Rush
Luna Rush hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:
Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Koinsaati İçerik Editörü

Kripto

Yabancı Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu? | 31 Aralık 2021

Kriptopara Hackleri

2021 Yılındaki En Büyük Kriptopara Hack’leri