içinde , ,

Luna Rush (LUS) Nedir?

Luna Rush

Luna Rush, C.A.T.S ve MyBrute’den ilham alan, Anime tarzı grafiklere sahip, oyun seviyelerine ve strateji odaklı bir bir NFT Idle RPG Oyunudur. BSC ağında yer alan Luna Rush easy-to-play (oynaması kolay), simple-to-invest (yatırımı kolay) modeli baz alınarak tasarlanmıştır.

Diğer oyuncularla savaşabilir, arkadaşlarınızla takım kurabilir, turnuvalar kazanabilir, stratejiniz ve şansınızla para kazanabilirsiniz. Luna Rush’ta her biri benzersiz becerilere ve istatistiklere sahip 11 farklı savaşçı türü vardır. Savaşçının gücünü artırmak için füzyon ve seviye atlamak, daha fazla beceri öğrenmek ve daha fazla silah sağlamak gerekmektedir. Savaşçılar, pazar yerinden veya oyun mağazasından satın alınabilir.

Oyuncular bir savaşçının seviyesini her yükselttiğinde, sistemin önceden tasarlamış olduğu 100 beceriden oluşan bir havuzdan rastgele 3 beceri seçecek. Oyun hakkındaki bilgisine, strateji düşünmesine ve biraz da şansına bağlı olarak, oyuncu güçlü savaşçılar yaratabilir.

Yol Haritası

Luna Rush
Luna Rush Yol Haritası

Partnerler

Luna Rush
Luna Rush Partnerleri

Luna Rush Oyun Oynanışı

Luna Rush, diğer oyun dünyalarıyla bütünleşmeye açık bir evrendir. Arazi, ağaçlar ve diğer dünyaya ait eserler gibi NFT’ler Luna Rush evreninde kullanılabilir ve bunun tersi de geçerlidir.

Daha önce de söylenildiği gibi Luna Rush’da 11 farklı savaşçı türü vardır ve her savaşçının farklı güçleri, silahları ve becerileri vardır. Arenaya giden savaşçılar, oyuncunun uyguladığı becerilere göre otomatik olarak rekabet eder. En yüksek kazanma oranını elde etmek için her savaşçıya uygun bir savaşçı inşa etme yolunu seçmelisiniz. Maçları kazanmanın yolu doğru rakibi seçmek ve farklı becerilere sahip olmaktan geçiyor.

Luna Rush
Luna Rush Oyun Modları
  • Luna Rush’ta 3 mod oyun modu var:

Boss Battle (Patron Savaşı)

Oyuncular, patronu avlamak için 1 ila 3 savaşçı getirir. Her gün oyuncuların avlanmaya katılması için görünen 10 patron haritası olacak. 1 numaralı patronu öldürmek, 2 numaralı patronun kilidini açar… patron öldükten sonra ise oyuncu, o sandığa karşılık gelen tokenli bir sandık elde edecektir. TSİ 03.00’de ise harita sıfırlanacak ve baştan başlayacaktır.

PvP

Oyuncular, diğer oyuncularla rekabet etmek için savaşçılarını arenaya getirir ve 1v1 veya 3v3 şeklinde savaşabilir. Gücünüzü artırmak için deneyim biriktirin ve daha fazla beceri ve silah öğrenebilirsiniz. Her galibiyet daha fazla token ve deneyim puanı ve kupa almak demek. Lider tablosunda sezon sonunda yüksek bir pozisyonda olanlara ise ödüller olacak.

Turnuva

Savaşçı belli bir seviyeye ulaştığında turnuvaya katılabilecek. En güçlüyü bulmak için yarışacak birçok turnuva masası olacak ve turnuva tablosuna bağlı olarak, farklı değerli ödüller olacak.

Luna Rush
Luna Rush Ekosistemi
  • Bu oyun modları dışında Luna Rush Arazileri de olacak. 4 tür arazi vardır: Frejlord, Zaun, Piltover, Nonia. Her arazinin yeri ve doğası farklıdır. Arazi sahipleri, ücret toplamak için görevleri kullanabilir, kiralayabilir veya diğer oyuncuların görev yapmasına izin verebilir. Arazi etkinlik yerine ne kadar yakınsa, özel etkinlik oyun süresi açısından o kadar faydalıdır. Ve Luna Rush’ta sadece 6000 arazi mevcut olacak.
  • Oyuncular aynı zamanda kendi Guild yani Lonca’larını açabilecek veya başka loncalara katılabilecek. Loncalar, oyuncular tarafından oluşturulan organizasyonlardır. Lonca, tüm üyelerin loncanın büyümesini desteklemek ve değerli ödüller toplamak için çaba sarf etmesini gerektiren görevlerle oyuncular arasındaki bağlantıyı artırmaya yardımcı olur. Bu loncalar kendi aralarında da savaşabilecek.

LUS Tokeni

Luna Rush Token (LUS), Binance Smart Chain’de yayınlanan Luna Rush’ın yönetişim tokenidir. Toplam LUS arzı 350,000,000’dir ve tüm LUS tokenleri pre-mined yani halihazırda madencilik edilmiştir.

LUS kontrat adresi (BSC): daha açıklanmadı.

Token tahsisi tablosu ise şu şekilde;

LUS
$LUS Token Tahsisleri

Toplam LUS arzı asla 350,000,000’u geçmeyecektir. Kilit açılımı ise şu şekilde;

LUS
$LUS Kilit Açılımı

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Facebook, Metaverse Konusunu Çok Ciddiye Alıyor

LOCGame Haftalık Gelişmeler