in , ,

Luna Rush (LUS) IDO Takvimi Belli Oldu

Luna Rush

Son zamanların merakla beklenen NFT Gaming projelerinden Luna Rush IDO takvimini duyurdu. Ocak’ın ilk haftasında 5 farklı platformda gerçekleşek $LUS IDO’su için platformları ve katılım için gerekli detayları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Luna Rush, C.A.T.S ve MyBrute’den ilham alan, Anime tarzı grafiklere sahip, oyun seviyelerine ve strateji odaklı bir bir NFT Idle RPG Oyunudur. BSC ağında yer alan Luna Rush easy-to-play (oynaması kolay), simple-to-invest (yatırımı kolay) modeli baz alınarak tasarlanmıştır.

Diğer oyuncularla savaşabilir, arkadaşlarınızla takım kurabilir, turnuvalar kazanabilir, stratejiniz ve şansınızla para kazanabilirsiniz. Luna Rush’ta her biri benzersiz becerilere ve istatistiklere sahip 11 farklı savaşçı türü vardır. Savaşçının gücünü artırmak için füzyon ve seviye atlamak, daha fazla beceri öğrenmek ve daha fazla silah sağlamak gerekmektedir. Savaşçılar, pazar yerinden veya oyun mağazasından satın alınabilir.

Luna Rush

  • Luna Rush hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz: Luna Rush (LUS) Nedir?

3-4 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek IDO için açıklanan platformlar ise şöyle; Binstarter, Infinity Pad, LuaStarter, BSCStation ve Launch Zone.

BinStarter: 3 Ocak 2022
👉 Whitelist’e katılmak için: https://binstarter.medium.com/lunarush-ido-allocations-details-ec6e1f60e78b

Infinity Pad: 3 Ocak 2022
👉 Link: https://infinitypad.com/

LuaStarter: 4 Ocak 2022
👉 Link: https://app.luaswap.org/ido/#/ido/project/lunarrush-1

BSCStation: 4 Ocak 2022
👉 Whitelist’e katılmak için: https://bit.ly/3E6gNbK

Launch Zone: 4 Ocak 2022
👉 Link: https://lz.finance/pad

Her bir platformda katılım için gerekli bilgileri ve detaylı bu platformların sitelerinde veya telegram gruplarında edinebilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

SWIFT, 2022’nin İlk Çeyreğinde Tokenize Edilmiş Varlıkları Araştırmayı Planlıyor

Elon Musk, Neuralink’in Uzun Vadede Metaverse’den Daha İyi Olduğunu Düşünüyor