içinde

Lumerin (LMR) KuCoin’de Listeleniyor: Lumerin (LMR) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Lumerin (LMR) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Lumerin (LMR) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri LMR/USDT ve LMR/BTC’dir.

Yatırımcılar 29 Mart TSİ 16:00’dan itibaren KuCoin üzerinden LMR alım-satımı yapabilecek. Ancak LMR’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 31 Mart TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının LMR Listeleme Haberi:

Lumerin (LMR) Nedir?

Lumerin, akıllı sözleşmeler aracılığıyla veri ve iletişimin nasıl, ne zaman ve neden yönlendirildiğini kontrol etmeyi kolay hale getiren bir yönlendirme protokolüdür. Bu, herhangi bir sayıda birden çok dağıtım kanalında P2P erişimini en üst düzeye çıkarmak için TCP/IP bağlantıları aracılığıyla sağlanan dijital süreçlere ve varlıklara izin verir.

Lumerin (LMR)

İlk kullanım durumu, Bitcoin hash gücünü bir emtia’ya dönüştürerek, merkeziyetsiz bir hash gücü piyasası yaratmaktır. Bu, madencilerin hash güçleri için daha büyük pazarlara daha fazla erişim elde etmelerini sağlar ve diğerlerinin daha az riskle hash gücüne yatırım yapmasına izin verir.

Lumerin, Bitcoin hash oranını pazarlanabilir, likit bir finansal emtiaya dönüştürerek madencilik karlılığını ve sermaye kullanılabilirliğini artırıyor. Lumerin ağının temel yönetişim token’i LMR token’idir.

Official website: https://lumerin.io/

Whitepaper: https://lumerin.io/wp-content/uploads/2021/12/Lumerin-Whitepaper-1.7.pdf?x94002

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Powell: Kriptoya Yeni Düzenleme Şart

Kripto ile Ödeme Kabul Etmenin Getirdiği Avantajlar