in

Lordless (LESS) Airdrop Etkinliği’ne Katılmak için Ne Yapılmalı?

Eylül ayından bu yana süren airdrop fırtınası dinmek bilmiyor. Bu yazımızda KoinSaati olarak size yine özel bir airdrop tanıtacağız: Lordless.

Lordless, sanal bir taverna yönettiğiniz kripto tabanlı bir fantezi oyunudur.

Ödül avcılarını işe alıp görevlere göndererek ödüller toplanır. Görevleri tamamlamak ve ödülleri almak için ödül avcısı da olunabilmektedir. Kripto dünyasında senelerdir mevcut olan Bounty sisteminin oyunlaştırılmış halidir.

Bu projenin airdrop’una katılmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linki telefonunuzdan Trust Wallet adres kısmına kopyalamak veya MetaMask yüklü olan Google Chrome tarayıcınızdan linke tıklamak. Çıkan ekranda cüzdanınızı kaydettikten sonra Anasayfa’da bulunan “Airdrops” sekmesinden “Claim” tuşuna basıp cüzdanınızı doğrulayarak ufak bir ücret karşılığında Airdrop’a katılabilirsiniz! (Bu ücret Lordless veya KoinSaati’ne gitmemektedir, gas fee yani gaz ücretidir)

Link: https://game.lordless.io/owner/referee?r=0x9b5b4cfd0f4cb49bfebca3f8fa31d848dbac7bf0

Bu linkten katılanların ekstra 5,000 LESS ödül alacağını da ekleyelim.

Projenin TrustWallet destekli olduğunu yani güven verdiğini, scam olmadığını söyleyebiliriz.

 

“Claim” butonu aşağıdaki görselde gösterdiğimiz kısımda yer almaktadır:

 

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Bittrex

XMR, DASH VE ZEC Bittrex Tarafından Delist Edildi

Bitcoin Rekor Üstüne Rekor Kırıyor: Yeni Rekor 33.000 Dolar