in ,

Loop Network (LOOP) Nedir? Nasıl Alınır?

Loop Network, Ethereum gibi ölçeklenebilirlik ve gizlilik sınırlamaları olmadan akıllı sözleşmeleri destekleyen bir kripto para platformudur. Loop Network, Terra üstüne dizayn edilmiş merkeziyetsiz bir projedir.

Loop Network’ü Rakiplerinden Ayıran Nedir?

Loop Network, geleneksel dijital sözleşmeleri akıllı dijital sözleşmelere dönüştürmek için kullanılan bir platformdur. Hızlı, güvenli, esnek, ölçeklenebilir ve en önemlisi Ethereum Sanal Makinesi (EVM) üzerinde çalışan tüm sözleşemeleri sorunsuz bir şekilde LOOP Chain’e taşıyabilir.

Loop Network Ekibi

Projenin geliştirici ekibinde Tom Norwood, Simon Rahme ve Marcela Rodriguez gibi alanında uzman isimler yer almaktadır. Farklı pozisyonlarda görev alan bu uzmanlar, projenin geleceğine de yön vermektedir.

Loop Network Destekçileri

Loop Network destekçileri arasında CertiK, PancakeSwap, Tech Rate gibi şirketler bulunmaktadır.

Loop İstatistikleri

Maksimum arzı 200 milyon olan LOOP’un dolaşımdaki arzı ise veri siteleri üzerinde yer almamaktadır. Bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat 0,28 dolar olan varlığın gördüğü en düşük fiyat ise 0.0021 dolardır.

LOOP Nasıl Alınır?

LOOP almak isteyen yatırımcılar, varlığın listelendiği PancakeSwap, MEXC ve BitMart gibi platformlar üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilir. Kullanıcılar, bu platformlar üzerinden kolaylıkla LOOP alabildiği gibi satabilir ve elinde tutabilirler.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Kaspa Nedir ve Kaspa Cüzdanları Nasıl Kullanılır?

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri