içinde

LOOKS (LooksRare) Huobi Global’de Listelendi: LooksRare Nedir?

Huobi Primelist

Huobi Global bugün yeni bir token listeliyor. Huobi Global, 10 Ocak 2022’de Pioneer Zone’da LOOKS (LooksRare) listeliyor.  

Bugün (10 Ocak) TSİ 18.00 itibariyle Huobi Global’de LOOKS yatırma işlemleri yapılabilecek. LOOKS spot işlemleri (LOOKS/USDT), yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ayrıca; LOOKS’ları, Huobi Global borsasından başka yere çekme (withdrawal) işlemleri, yarın (11 Ocak 2022)  TSİ 18:00’de açılacaktır.

Listeleme Kısıtlaması: Huobi Global, alım satım işlemleri başladıktan sonraki ilk 3 dakika boyunca  LOOKS limit emirlerinin fiyatını, açılış fiyatının 5 katından fazla olmayacak şekilde sınırlayacaktır. Normal işlemler, ilk 3 dakikalık açılış fiyatı kısıtlamasından sonra devam edecektir.

Resmi Huobi Global hesabının LOOKS (LooksRare) listeleme haberi:

LooksRare Nedir?

LookRare, aktif trader’ları, koleksiyoncuları ve yaratıcıları, katılımları için ödüllendiren bir NFT pazar yeridir.

Kullanıcılar, uygun koleksiyonlardan NFT alımı ve satımı gerçekleştirerek LOOKS token’leri kazanabilir. İşlem ücretlerinin tamamı LOOKS staker‘ları tarafından kazanılır. NFT yaratıcıları, eserleri satılır satılmaz telif hakkı ödemelerini alırlar.

LookRare’in akıllı sözleşmeleri, modüler bir sistem içerisinde yürütme kapsamını açıkça tanımlayan standart imzalar sayesinde güvenlikten ödün vermeyecek şekilde oluşturulmuştur. Bu modüler sistem, yeni özelliklerin zaman içinde kullanıma sunulmasını da sağlar.

Koleksiyon teklifi: Seçili bir koleksiyondaki tüm NFT’leri kapsayan bir teklif yapabilirsiniz.
Özellik teklifi: Bir koleksiyondaki belirli bir özelliğe sahip herhangi bir NFT’yi satın almayı teklif edebilirsiniz.
Çoklu iptal seçeneği: Bir işlemde birden fazla açık siparişi aynı anda iptal edebilirsiniz.

LooksRare’in sözleşmeler, veri tabanı, API gibi teknik özellikleri; dünyanın en güçlü arama altyapısından EIP-712 ve ERC-2981 gibi on-chain standartların uygulanmasına kadar ölçeklenebilirlik, hız ve güvenlik gibi etkenler için en son teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. 

LooksRare, ayrıca; gerektiğinde ETH ölçeklendirme çözümleri sağlıyor. 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

 

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 10.01.22

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 10 Ocak 2022