LOCGame’in Temmuz ve Ağustos Ayındaki Yenilikleri

LOCGame

14-21 Temmuz

LOCGame

$LOCG Ferrum Staking Programı

İlk turu oldukça sevilen Ferrum Staking Programı’nın, 23 Temmuz’a kadar yeniden açıldığı duyuruldu. İlkine katılan veya kaçıran herkes, bu büyük fırsatı yakalamak için ikinci bir şansı elde edecekler.
$LOCG Token’larının bir Metamask cüzdanında hazır olması ve cüzdanı Ferrum Network’e bağlamak gerekmektedir. Daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz.

LOCGame Spotlight Serisi: Doge Coiner

Game Spotlight Serisi’ndeki bir sonraki sürüm çıktı! Bir sonraki LOCGame NFT koleksiyon parçası ise Doge Coiner olarak duyuruldu.

21-28 Temmuz

 LOCGame

$LOCG Ferrum Staking Sonuçları

1. Havuz Sonuçları, Legendary Rebel: 54 işlem, 2 milyon token stake edildi, toplam değer 169.224,85 $ (~74.2517 Eth)

2. Havuz Sonuçları, Legendary Whale: 3 işlem, 2,9 milyon token stake edildi, toplam değer 249,216,70$ ( ~108,7086 Eth)

Varlıkları Erken Çekme Başlangıcı: 10/21/2021
Vade Tarihi: 1/19/2022
Yatırımcı ödülleri için = (Vade Süresi (Gün)/365) * (Vadeye ait %APY/100) * (Stake Edilen Miktar)

APR oranları dahil olmak üzere stake havuzları hakkında daha fazla bilgi için buradaki duyuru makalesini ziyaret edin.

NFT Etik Kurulu

NFT’lerin dünya çapında gelişmekte olan bir yenilik olduğu ve bundan dolayı sebep olabileceği etik sonuçlarla mücadele etmek için adına LOCGame bir NFT etik komitesi kurdu. Komite, NFT ve Token’ların özgürlüğünü ve güvenliğini göz önünde bulundurarak ekonomik sistemin kötüye kullanılmasını önlemek için gerekli metodolojileri dikkatle inceleyecek.

Ekibe Katılın

LOCGame büyüyor ve bu sebeple Amsterdam ofisi dışında çalışmak isteyenlere yeni pozisyonlar sunuyor. İşe alım sayfasında birden fazla rol için açık pozisyonlar mevcut. Tek yapmanız gerek CV’nizi, niyet mektubunuzu ve portfoyönüzü göndermeniz.

28 Temmuz – 4 Ağustos

LOCGame

Yeni Görsel Nadirlik Kartı Tasarımları: Yield Farmer

Yield Farmer kartına yeni görsel nadirlikler eklendi. Görsel nadirliğini çerçevenin renginden ve çizimdeki bazı kozmetik değişikliklerden anlayabilirsiniz.

Görsel nadirlik türleri:

-Sıradan
-Altın
-Platin

Altın kartlar için beş nadirlik seviyesi vardır ve seviye ne kadar yüksekse, o kadar nadirdir. Seviye doğrudan karttaki gem sayısına karşılık gelir. Platin kartlar en nadir olanıdır ve yalnızca altın kartlardan üretilebilir.

LOCG Ekosistemi

LOCG Ekibi, NFT alanındaki en efsanevi ekosistemi inşa etmek için gece gündüz çalıştıklarını belirtiyor. Tüm çalışmalara yenilik ve yaratıcılık getirmek için bir çok projeleri mevcut.

En önemli LOCG kavramlarını ve konularını açıklayan makalelerini buradan okuyabilirsiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalı’na katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Bitcoin

16 Ağustos 2021 Tarihli Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Rusya Merkez Bankası Yetkilileri Bitcoin Hakkında Uyarılarda Bulundu