in ,

LOCGame Yol Haritası 2.0 ve 2021’in Son Kilometretaşları

Loc Game

LOCGame ekibi oyunu geliştirmeye devam ederken LegendsOfCrypto’da heyecan verici bir yolculuk yapıyor. Ekip kısa süre içerisinde önemli kilometretaşlarına ulaşmış durumda. LOCGame topluluğunun bu yolculuktaki rolleri yadsınamaz nitelikte. LOCGame’in nereye gittiğini anlamak için şimdiye kadar yaptıkları da önemli. Yol haritasına birlikte bakalım.

Yol Haritası

Q2 2021

Nisan 2021:

Public IDO’nun tamamlanması

Mayıs 2021:

Kucoin BurningDrop & LOCGame x Ferrum Staking Programlarının başlatılması

Haziran 2021:

Game Concept 2.0 sonuçlandı.

Game Concept 2.0’a uyarlanması için kart yeniden tasarlandı.

Stakeholder’lar için kartların Top of Trump versiyonlarının sürülmesi

Q3 2021

Oyun Web Sitesi Güncellemesi

Gameplay 2.0 Dijital Prototipi

NFT Marketplace’in başltılması

Q4 2021

LOCG Alpha Versiyonu

Başlangıç LOCG Kartlarının başlatılması

LocGame

Q1 2022

Public Test için LOCG Game beta versiyonu

Cometh NFT İşbiriliği için ekleme kart desteği

Q2 2022

LOCG Game tam başlatılması

Gelecek NFT iş birlikleri için kartlar eklenmesi

Q3 2022

Blockworld 2’yi belirlemek için Turnuva Kazananı Anaketlerinin gönderilmesi

Blockworld 2 Kartları ve Grid tasarımlarının başlaması.

Q4 2022

LOCG için Blockworld 2 Kartının kurulması ve resmi duyurusu

LOCGame

LoCGame 2.0

LoC Game 2.0 DesignerDave’den gelen yeni bilgi akışı ve oyun geliştirmelerin ardından yeniden konsept oluşturma aşaması olarak karşımıza çıkıyor. Ekip, oyunu anlaşılması kolay ancak ustalaşması zor bir oyun olarak tasarlaması amaçlıyor.

Oyuncular, Legends of Crypto Narrative evreninden Blockchain Metaverse’e katkıda bulunmak için eşsiz fırsatlara sahip olacak. Oyunumuz bir blok alanını kimin kontrol ettiğine odaklanıyor. Ne kadar blok kontrol altına alınırsa kazanma şansı o kadar yüksek oluyor. Her galibiyet bu evrenin oluşacağı blockchain dünyasında belirli bir oyuncunun etkisine katkıda bulunuyor.

LoCGame 1.0’daki Problemler Nelerdi?

Oyunun orijinal enkarnasyonu Top Trump kart oyunu olması şeklindeydi. Eğer kart oyunlarını daha önce oynadıysanız oyunun nasıl gideceğini zaten biliyorsunuzdur. Her iki oyuncu da destelerinin üstünü çeviriyor ve yüksek sayı olan kazanmış oluyor. Bunu anlamak her ne kadar kolay olsa sürdürülebilirliği düşük bir sistem olarak göze çarpıyor. Legends of Crypto daha uzun vadeli sürdürülebilir olmalıydı.

LOCGame

LoC Game 2.0 Nasıl Çalışır?

Oyuncular sonsuz bir NFT kart havuzundan 20 kartık bir deste oluştururlar. Oyuncular 3’e 3 ızgara şeklinde olan bir blockchain üzerindeki blokları kontrol altına almaya çalışırlar. Oyuncular kartlarını değiştirebildiği gibi ızgaradaki diğer kartlara da saldırabilir. Böylece alanın kontrolünü ele geçirmeye çalışırlar. Tüm bloklar alınmış olduğunda daha fazla blok sahibi olan kişi blockchain’in sahibi olur. Böylece bir sonraki geliştirilecek olan kart grubunu etkileme yeteneğine sahip olurlar.

Kartların gücünü belirleyen bir fazla etken vardır. Sahip oldukları istatistikler saldırılarını doğrudan etkiler. İstatistikleri toplulukları ve geliştirme becerileri gibi bileşenlerle doğrudan bağlantılıdır. Böylece oyuncular destelerini kurarken bir hayli seçici davranırlar. Kartlar aynı zamanda alanı ve diğer kartları manipüle edecek yeteneklere de sahiptirler.

Metaverse Nedir?

Blockchain teknolojisi ve kriptoparalar hızla gelişiyor. Dünya çapında insanlar tarafından benimseniyor. Sanal gerçekliğe dayalı girişimler olan merak gün geçtikçe artıyor. Çevrimiçi dünya ilgi çekiyor. Sonuç olarak blockchain teknoljisinin çözümleri sanal bir Metaverse’de uygulanıyor. LoC ile oyuncular başlangıçta LoC Metaverse alternatif gerçek dünya tarihi olan World-1’de oynayacaklar. Blockchain World-2 ise ilk turnuva kazananları ile oluşturulacak.

WebsiteTelegram Announcements ChannelTelegramTelegram KoreaTwitterRedditKakaoDiscordInstagramLinkedIn

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Sorare Platformunda Son Durumlar: Avrupa Kulüpleri Futbola Geri Döndü!

Kriptopara, Bitcoin

27 Temmuz 2021 Genel Piyasa Görünümü