in ,

LOCGame, Yeni Yol Haritası Güncellendi!

Merhaba LOCGame topluluğu! Yeni Yol Haritası, LOCGame web sitesinde güncellendi.

Genel bakış:

  1. Pazarlama ve Topluluk
  2. Teknik ekip: LOCGame Büyüyor
  3. Oyun Geliştirme ve Pazar Yeri Güncellemesi
  4. LOCGame hakkında konuşuyorlar
  • Pazarlama ve Topluluk

LOCGame CEO’su ve Kıdemli Geliştiricisi ile YouTube’da ilk AMA’mızı gerçekleştirdik. Bu hafta bizim için büyük bir başarıydı.

LOCGame

Yolun her adımında, her zaman yanımızda olan destekleyici bir topluluğa sahip olduğumuz için mutluyuz. AMA sırasında Mik ve Jason, bir sonraki stake havuzu programı, oyunun piyasaya sürülüşü, pazarlama stratejisi, akıllı sözleşme ve LOCGame pazar yeri ile ilgili diğer birçok ilginç konu hakkındaki tüm soruları yanıtladı.

AMA’da, bize en iyi soruları soran iki kazanan da vardı. Bunu kaçırdıysanız, endişelenmeyin! Sizinle konuşmak ve sizi en son güncellemelerden haberdar etmek için her ay bir AMA düzenleyeceğiz!

Ambassador Programı ile ilgili olarak, çok yakında sonlanacak. Dünya çapında çok sayıda başvuru aldık – LOCGame Ambassador’u olmak için ne kadar yetenekli ve hırslı olduğunuzu gösterin! Formu doldurmadıysanız acele edin! Sizi ekibimizde görmek için sabırsızlanıyoruz.

LOCGame

LOCGame Ambassador’luğuna bu link üzerinden başvurabilirsiniz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6iLftlhlkndM55ZPreIW87p6L-QSoUjIcp5oec6loUNLA8Q/viewform?usp=sf_link

  • Teknik Ekip: Yeni İşe Alımlar

Son birkaç aydır, teknik ekibimiz topluluğumuza en iyi ürünü sunmak için yorulmadan çalışıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, vizyonumuza ve değerimize uyan birini bulmak söz konusu olduğunda ekibimiz son derece seçicidir. Teknik ekibimize yaptığımız son eklemelerden ikisini sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Her ikisi de NFT’ler konusunda oldukça motive ve ekibe ayak uydurmak için günün her saati çalışıyorlar.

En yeni üyelerle tanışın:

Sahin Aliy:

Sahin 34 yaşında ve eşiyle birlikte Doğu Avrupa’da farklı ülkelerde yaşayan (yakın gelecekte Batı Avrupa’ya taşınmayı planlayan) dijital bir göçebe. Mühendislik geçmişi var, mezun olduktan sonra 6 yıl Proje Mühendisliği yaptı, ardından işinden ayrıldı ve Unity geliştiricisi olarak tam zamanlı oyun geliştirmeye başladı. 4 yılı aşkın süredir freelance çalışıyor ve bu zaman diliminde dünyanın her yerindeki müşteriler için her türlü oyun/deneyim/uygulama/simülasyon/eğitim hizmetleri sunarak 50’den fazla projenin parçası oldu. Son yıllarda Lider/Kıdemli Unity Geliştiricisi veya farklı projelerde Oyun Yapımcısı olarak çalıştı. Sahin satranç oynamayı ve her türlü masa oyununu seviyor. Planlama ve strateji onun gerçekten sevdiği şeylerdir, bu yüzden 6 ay önce LOCGame ile tanıştığı anda tasarımını ve ilerleyişini gerçekten beğendi ve şimdi ekibin bir parçası olma fırsatını elde ettiği için mutlu.

Divarak Dev:

Divarak ile tanışalım – 28 yaşında, Kanada’nın batı kıyısında bulunan Vancouver Adası’nda yaşıyor. 2015’ten beri bir Unity geliştiricisi! Divarak, NFT oyunlarının potansiyeliyle ve oyundaki blokzinciri uygulamalarıyla ilgilendiği için LOCGame’i seçti! Hobileri arasında video oyunları oynamak, arazi motosikleti kullanmak, köpekleriyle yürüyüş yapmak yer alıyor. En sevdiği içecek ise su çünkü uzun bir yürüyüşten veya yolculuktan sonra susuzluğu, su kadar başka hiçbir şey gideremez.

  • Oyun Geliştirme ve Pazar Yeri Güncellemesi

Yeni UX/UI:

LOCGame

Oyun Geliştirme:

Oyun Geliştiricimiz, oyuncuların özelleştirilmiş kart desteleriyle savaşa girmelerini sağlayacak deste oluşturucu özelliği üzerinde çalışıyor:

LOCGame

  • LOCGame Hakkında Konuşuyorlar

Aşağıdaki tweet’e göz atın:

Saygılarımızla,

LOCGame Ekibi

Kaynak: Medium – LOCGame

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

SEC, Microstrategy’nin Bitcoin Muhasebesini Reddetti

blockchain

KoinSaati Akademi: On-Chain (Zincir İçi) Analiz Nedir?