in

LOCGame Spotlight Serisi: Lambo Guy

Kripto topluluğu birçok ilginç hikaye ve efsane ile dolu. 2010’da 10.000 BTC karşılığında 2 kutu pizza satın alan kişi veya 7500 BTC’nin bulunduğu bir sabit diski çöpe atan kişi gibi bazı hikayeler özellikle öne çıkıyor. LOCGame Spotlight Serisi’nin yeni üyesi Lambo Guy ile tanışın!

Ayrıca, bir de coin’lerin çok yüksek seviyelere ulaşacağı ve onları anında milyoner yapacağına dair yüksek umutlarla, satın alan yeni yatırımcılar için bir figür haline gelen Lambo Guy efsanesi var.

Karakter Analizi

Lambo Guy, bir figür haline gelmeden çok önce Bitcoin madenciliği yapmaya ve depolamaya başlayan bir OG Bitcoiner’dır.

Yeni kripto yatırımcılarından farklı olarak kripto paralarını elinde bulundurarak zenginleştiği ve fayda sağladığı için dijital varlıkların gücüne sıkı bir şekilde inanıyor. Bu nedenle; finansal özgürlüğün aracı olarak kripto para birimleri konusundaki duruşu sarsılmaz.

Bitcoin’in değeri yıllar içinde çok yüksek oranlarda arttığında büyük kazançlar elde eden Lambo Guy, bu kadar zengin olduktan sonra satın aldığı ilk lüks varlık Lamborghini oldu.

Lambo Guy’ın Lamborghini’lere olan hayranlığı çocukluğuna dayanıyor. Bir süreliğine onlara takıntılı olan veBitcoin 2013’te ilk kez 1000 dolara ulaştığında tamamı Bitcoin olarak ödenen bir ”Lambo” almaya karar verdi.

Lambo Buy, ”Lambo”sunu satın alırken şans eseri karşılaştığı satıcı, onu aynı zamanda kripto meraklısı olan diğer hevesli araba koleksiyoncularıyla tanıştırdı. Bu, gittiği her yerde bir ”Lambo” koleksiyonu toplamaya başlaması için ona ilham verdi. Kriptodaki başarısının sonucunda Lamborghini’de küçük bir hisse satın aldı. Kripto, Lambo Guy’ın en çok istediği hayallerini gerçekleştirdi.

Lambo Guy, bugün gelecek vaat eden erken aşamadaki kripto projelerini seçmek ve yatırım yapmak için keskin bir bakış açısı geliştirdikten sonra bir kripto yatırımcısı olarak yerini sağlamlaştırdı.

Yeni LOCGame oyun karakterleri için 10 Mayıs’ta çıkacak olan Apollo Collection Özel Ön Satış’a kaydolarak 400$ değerinde DJ Soda Pack kazanabilirsiniz. 

Kaynak: Medium – LOCGame

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 4 Mayıs 2022

Polkadot Blok Zincirinden Önemli Adım! Köprülemeyi Hedefleyen Siber Saldırıları Durdurabilir mi?