içinde ,

LOCGame Hakkında Yeni Gelişmeler

Bu hafta LOCGame ve RBL Labs için gerçekten mükemmel geçti! Oyunumuz hakkında bir sürü yeni gelişmeyi size anlatmak için sabırsızlanıyoruz. Öncelikle tabii ki dün oyunumuzun demo’sunun yayınlanışını kutlayalım!!

Ekip olarak size en iyi NFT oyununu sunmak için çok çalıştığımızı biliyorsunuz. Oyun fikri ve geliştirmesi için kısa süremiz olsa da beklentilerinizi sonuna kadar karşılayan bir oyun çıkaracağımıza emin olun!

LOCGame’e olan ilgi ve bağlılığınız için sonsuz teşekkürler, size her zaman şirketimizde olan biten en son gelişmeleri aktarmak için en az bugünkü kadar heyecanlı olacağımızı bilmenizi isteriz. Şimdi elinize kahvenizi alın ve geçen hafta ulaştığımız başarıları birlikte inceleyelim.

Özet:

 1. Teknik Ekip: Oyun Geliştirme ve JJJ Takımı
 2. Ortaklıklar ve İş Geliştirme
 3. Pazarlama ve Topluluk
 4. LOCGame hakkında konuşulanlar

1. Teknik Ekip

Oyun Geliştirme Ekibi Güncellemesi

Oyun Demosu

Oyun demosu, çekirdek topluluğumuza ve sınırlı sayıdaki katılımcıya tanıtıldı. De-Fi ve DAO’dan yararlanarak oluşturduğumuz oyunumuzda, sürdürülebilir ve topluluk odaklı bir oyun deneyimi yaşatmak için çok sayıda geri bildirim toplamak istiyoruz. Topladığımız bir hayli fazla olumlu geri bildirim ise bizi oyunumuzun en iyi versiyonuna ulaşmak konusunda daha da motive ediyor.

Şu anda oyun için son adımlardayız. Oyunumuzun Alpha versiyonunu çıkartmak için hazırız. Kartlarını aldın mı? Çünkü eğlence kısa süre içinde başlayacak!

Diğer güzel haberimiz ise kartların neredeyse hepsi şu an OpenSea’de hazır. Kartları takas etmeye şimdiden başlayabilirsin.

JJJ Takımı:

Bu hafta takımımız staking ödülleri ve destek soruları üzerinde çalıştı. Şu anda gelecekteki ürün ve kartları eklemek ve kullanıcı profilleriyle çalışabilmek için bir admin paneli hazırlıyorlar. Ayrıca ekibimiz kredi kartı veya kripto varlıklar ile ödeme sistemi için de çalışmalara başladı.

 • Oyunun demo versiyonu yayınlandı
 • Şu an için sadece demo coin’ler kullanılıyor
 • Şu an kullanıcılar giriş yapıp, NFT’lerini alıp oyun içinde görebiliyor.
 • Ses efektleri ve müzikler eklendi
 • Bazı efektler eklendi

Ürünler kısmındaki yönetici paneli için yeni bir tasarım oluşturduk:

Marketteki ödeme arayüzünü yeniden tasarladık. Artık her eşyanın açıklaması bulunuyor, ayrıca tek tuş ile kredi kartınız üzerinden belirtilen eşyayı satin alabiliyorsunuz.

2. Ortaklıklar ve İş Geliştirme

15 Aralık Çarşamba günü Prada, Burberry, DSQUARED2, Moschino ve Etro’dan dünyaca ünlü birçok tasarımcı ile “The Wolves of Crypto” NFT serisini piyasaya sürdüğümüzü duyurmak isteriz.

Ortak Şirketler Hakkında:

Bu markalar, ortak olmaktan gurur duyduğumuz ve ilham almak için sabırsızlıkla beklediğimiz çok yüksek profilli ve gayet üst düzey kuruluşlardır. Bu sayede de birlikte LOCGame için son derece havalı ve oynanabilir NFT tasarımlarını geliştirebildik!

Size ortaklarımızı ve muhteşem eserlerimizi tanıtmak için düzenli olarak makaleler yayınlıyoruz. Takipte kalın.

3. Pazarlama ve Topluluk

Discord:

Geçen iki haftada Çin, Türkiye ve Endonezya başta olmak üzere pek çok bölgesel toplulukta bir çok online toplantı gerçekleştirdik. Özellikle sizin de bize sorularınızı sorabildiğiniz bu toplantılardan aldığımız geri bildirimler bizi gerçekten motive etti. Oyunumuzu hazırlarken de bu motivasyonu çok kez kullandığımızı söyleyebiliriz.

Geçen günlerde LOCGame Discord kanalında bize sorular sorabildiğiniz bir toplantı yaptık. CEO’muz ile topluluğumuzun gerçekten güzel vakit geçirdiği bu toplantıda, şirketimizin uzun dönemli planlarından tutun şirket içindeki en son yeniliklere kadar çoğu konu konuşuldu. Toplantımıza katılanlar içinden birkaç kişiye oyunun demosunu oynama şansını vermeyi de ihmal etmedik.

Staking Ödülleri ve Piyango Sahibi:

Size toplamda 3250 $LOCG olan bütün staking ödüllerini dağıttığımızı duyurmak isteriz! Ayrıca bir de piyango ödülünün kazananları var!

Alpha Festival Çekilişinde çekirdek topluluğun, stake’leyenlerin ve takım üyelerimizin katılabildiği bir çekiliş düzenledik ve 5 şanslı kişi değerli LOCGame NFT Kartlarını kazanmayı başardı! Kazananların cüzdan adreslerini aşağıya bıraktık ki kazananlardan biri olduğunuzu kontrol edebilesiniz

1 NFT Crypto Celebrities Paketi: 0x325964c1c1a47401fac5be2ddef57a3d414155c0

1 NFT Crypto Founders Paketi: 0xa27e23aa69d5dec352b7e3a5559cca2e1c6c2f46

Partnerimiz olan Dragons of Zobrotera’den 3 NFT:

 • 0x9abcc11a1556334b1d9af7186454fddbc86e3605
 • 0xa27e23aa69d5dec352b7e3a5559cca2e1c6c2f46
 • 0xdb9936eb27f3717b6266036b9d320796c2b8aeba

4. LOCGame Hakkında Konuşulanlar

Crypto Stache web sitemizi ve pazarımızı ziyaret ettiği bir video yayınladı. İzlemeyi unutmayın!

Kaynak: LOCGame Medium

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Ömer Burak Göktaş tarafından yazıldı.

Yıldız Teknik Üniversitesinde 4. sınıf Mekatronik Mühendisliği öğrencisi. 2020'de kripto para piyasalarıyla tanışmasından beri araştırıp inceleyen, özellikle blockchain teknolojisini ve geleceğimize yaratacağı etkiyi anlamaya yoğunlaşmış biri.

Capscoin Projesi CMO’su Nikita Zalesov ile AMA Etkinliği

Rug Pull Yaşamaktan Nasıl Kaçınılır?