içinde ,

LOCGame Haftalık Güncelleme | 18 Şubat 2022

Merhaba LOCGame topluluğu! Sevgililer Gününüz nasıldı?

Bu hafta LOCGame ve RBL Labs için kesinlikle dinamik, hareketli bir haftaydı! Oyunumuzla ilgili açıklayacak çok fazla haber var, bu yüzden en sevdiğiniz içeceği alın, arkanıza yaslanın ve biz en önemli haftalık haberlerimizden bazılarını sıralarken rahatlayın.

Evet… yeni Staking Programı geliyor (Öğrenmek için okumaya devam edin). Haftalık özetlerimiz, başarılan ve henüz gerçekleşmeyenlerle ilgili heyecan ve ilginç ayrıntılarla dolu!

Daha da önemlisi, LOCGame’e olan ilginiz ve bağlılığınız için teşekkür etmek istiyoruz, çünkü sizi her zaman işin bizim tarafımızda olup bitenlerden haberdar etmeye çalışıyoruz.

Genel bakış:

 • Teknik ekip: JJJ ve Game Dev
 • Pazarlama ve Topluluk
 • İş Geliştirme
 • LOCG hakkında konuşuyorlar
 1. Teknik Ekip: JJJ ve Game Dev

Bu hafta teknik ekipten birçok iyi haber geldi. Önümüzdeki hafta yayınlanacak Game Dev Update makalesinde oyunun yeni özelliklerini herkese sunmayı planlıyoruz. Bununla birlikte, sistemin V1 sürümü için “Friendly Match” (Dostluk Maçı) kullanıcı ara yüzünü tanıtmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda bize bildirin.

Game Sprint 12:

 • Backend ve frontend puanlama sistemi
 • Oyun kullanıcıları için etkinlik yöneticisi oluşturma
 • Arkadaş listesi işlevi
 • Friendly Match: User Flow
 • Popup overlay dönüştürme
 • Çok oyunculu akışlar: wireframe
 • Matchmaking / Oyuncu Profili: User flow ve wireframe

Pazar Yeri Güncellemesi

Jayson’ın bugün bize ne göstereceğini görmek için videoyu izleyelim:

 1. Pazarlama ve Topluluk

Sevgililer Günü Giveaway’i nedeniyle bu hafta pazarlama ekibi için inanılmazdı. Kazananlara, Valentine tasarımına sahip 50’den fazla NFT kartı bastık ve kartlar artık OpenSea hesabımızda görülebilir. Şanslı kişiler arasındaysanız NFT kartpostalımızı çekip sosyal medyada paylaşmayı unutmayın. Görmeyi çok isteriz!

New Kids on The Blockchain Kartı

LOCGame Metaverse — New Kids on The Blockchain’de yeni karakterimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Onlar, NFT / Kripto endüstrisinde yorulmadan çalışan ve topluluklara birçok ilginç proje hakkında bilgiler veren uzun vadeli ortaklar ve YouTuber’lar olan Lisa ve Ash.

Oyunda yer alan yeni KOL’lerimizin, kripto endüstrisindeki tanınmış KOL’lerin / Influencer’ların kartlarını oynarken size daha fazla eğleneceğinize inanıyoruz. Kart artık oyun sisteminde mevcut – hepiniz onu çok yakında sahip olma şansına sahip olacaksınız.

 1. İş Geliştirme

Bu hafta sizin için neler hazırladığımızı duyduğunuza inanamayacaksınız. Ekibimiz, henüz adını veremediğimiz veya hakkında hiçbir şey söyleyemediğimiz üst düzey gizli şirketlerle çok gizli görüşmelere gömülmüş durumda. Sadece ekibimize güvenin ve Guild için çalıştıklarını bilin… hepimiz için daha iyi bir gelecek.

YouTube AMA

LegendsOfCrypto, rafların tozunu almak ve kapıları tekrar açmak üzere. Doğru, tahmin ettiniz… Herkesi perdenin arkasına bir göz atmaya davet ediyoruz, çünkü AMA zamanı! Öyleyse gelin, hepiniz gelin ve Kurucumuz ve CEO’muz Mik Mironov’a katılın, o ve ekibimiz önümüzdeki 23 Şubat Çarşamba günü bu ayki AMA’ya ev sahipliği yapacak. Hepinizi orada görmek için sabırsızlanıyoruz!

Yeni Staking Programı

Topluluğumuzun ve yatırımcılarımızın yer almak için bazı kazançlı etkinlikler beklediğinin farkındayız. Ve evet, kullanıcıların LOCGame’den ödül kazanma fırsatı elde etmeye devam edeceği bir sonraki NFT stake havuzunu başlatacağız. Stake hakkında daha fazla bilgi için Medium’daki bir sonraki duyurumuzu güncellemeye devam edin.

 1. LOCGame Hakkında Konuşuyorlar

GameFi’nin ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? Gelecekte geleneksel oyunları nasıl değiştirecek? Kendiniz için net bir cevabınız yoksa, aşağıdaki makaleyi okuyun.

https://medium.com/geekculture/gamefi-101-and-why-i-think-gamefi-is-the-future-of-gaming-cb63a3d5ce62

Kaynak: LOCGame – Medium

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Bitcoin

Bitcoin (BTC)’de Sert Düşüş Devam Edecek mi?

Haftalık Finansal Gelişmeler | 20.02.2022