içinde

LOCGame Haftalık Güncelleme | 11 Mart 2022

Merhaba LOCGame topluluğu! Yine bir cuma günü ve Haftalık Güncellememizin yeni bölümüyle geri döndük. Şirketimiz ve oyun geliştirme güncellememiz hakkında birçok ilginç haberimiz var.

Mart ayına başlarken, mart ayı olumlu duygularla dolu olacak ve Oyun Geliştirme ve Pazarlama Ekiplerimizden daha da iyi haberlerle birlikte size NFT oyunumuz hakkında daha fazla bilgi sağlayacak.

Genel bakış:

  • Teknik Ekip Güncellemesi: JJJ ve Oyun Geliştirme
  • Pazarlama ve Topluluk
  • LOCG ekibi WOW zirvesinde
  1. Teknik Ekip Güncellemesi

Oyun Geliştirme Ekibi Güncellemesi:

Bu hafta Oyun Geliştirme Ekibimiz, yol haritamıza göre sihrin gerçekleşmesi için yorulmadan çalıştı ve Nisan ayında başlayacak olan 0. Sezon üzerinde çalıştı. Ekip, PVP’yi ekleyebildi, buradan kısaca göz atabilirsiniz.

Bizi takip etmeye devam edin. Sezon 0’ın resmi duyurusu çok yakında geliyor!

JJJ Ekibi Güncellemesi:

JJJ ekibi, kullanıcıların sorunsuz bir şekilde kart alıp satabilmesi için piyasada çalışmaya devam ediyor.

Ekip, kullanıcı profili sayfası üzerinde çalışıyor. Sayfa, sitede gezinmeyi ve diğer birkaç harika özelliği sorunsuz hale getirmek için yeniden tasarlandı.

Daha fazla Marketplace güncellemesi ve özel bir sürpriz için en son Youtube videomuzu izlemeyi unutmayın! Yeni LOCGame kartı çıktı! Bunu uzun süre gizli tuttuk, Jayson kartı bile bulanıklaştırdı, ancak spoiler uyarısı aşağıda. Okumaya devam et!

  1. Pazarlama ve Topluluk

Bu hafta, LOCGame’in UNIX’ten Karim ve Salih oyun hakkında ilginç incelemeleri ve yorumlardan konuştu, süper eğlenceliydi. Oyun, $LOCG pazar yeri bilgileri, LOCG token’ı ve Sezon 0 hakkında tüm #LOCGame projesi boyunca topluluğumuza rehberlik ettiler. Oyunumuzla ilgili ilk izlenimlerini ve deneyimlerini görmek için bir göz atalım:

Buna ek olarak, gizli ve yeni LOCGame kartı sonunda ortaya çıktı! CryptoStache, yeni kart karakterimiz ve KOL ortağımız. İstedi ve aldı. Tepkisini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz:

İşte o kart!

  1. WOW Zirvesi

Bu hafta ekibimiz Dubai’deki WOW zirvesine katılıyor! CEO’muz Mik Mironov, iş modellerinin yenilikçi olmasının bir sonraki yolu olarak GameFi hakkında panelde konuşacak.

WOW (World of Web3) Zirvesi, küresel NFT ve DeFi liderlerini uluslararası işletmeler, hükümet yetkilileri, teknoloji vizyonerleri, yatırımcılar ve geliştiricilerle bir araya getiriyor. Bu etkinlik, blockchain ve bu sektörle bağlantılı teknolojilerin finansal hizmetler üzerindeki etkisini tartışan sektör önderlerinin, karar vericilerin önde gelen bir toplantısıdır.

Web sitesi: https://wowsummit.net/

  1. LOCGame Hakkında Konuşuyorlar

https://thevrsoldier.com/top-5-metaverse-crypto-coins-below-4-million-to-watch-in-march-2022/

İleri ve yukarıya, LOCGame topluluğu!

Saygılarımla,

LOCGame Ekibi

Kaynak: Medium – LOCGame

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Bitcoin (BTC)’de Belirsizlik Devam Edecek mi?

Dijital Doların Küresel Finansal Sisteme Etkileri