içinde , , ,

LOCGame Haftalık Gelişmeler

LOCGame Alfa 1.5. Sürümü Geliyor!

Merhaba Efsaneler! LOCGame ve RBL Labs olarak size büyük bir güncelleme çıkarabilmek için sıkı çalıştığımız bu hafta bizim için göz açıp kapayıncaya kadar geçti! Bizim için 2021 yılını kapatmadan önce, size alfa oyunumuzla ilgili büyük haberlerimizin olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Herkesin bir Noel hediyesi beklediğini biliyoruz. Bu yüzden de size bir hediye vermek istedik. Böylece tatilinizde dilediğiniz gibi oyunumuzun tadını çıkarabilirsiniz.

İlginizi çekti değil mi? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Genel Bakış:

  1. Teknik Ekip: JJJ ve Oyun Geliştirme
  2. Pazarlama ve Topluluk
  3. Amsterdam Merkezinden Haberler
  4. LOCG Hakkında Konuşulanlar

1. Oyun Geliştirme Ekibi Güncellemesi

Alfa 1.5. Sürümü

Ekibimiz Alfa 1.5. sürümünün testlerini yaptı. Peki yeni olan neler var? Bu versiyonda, pazardaki hesabınızla bağlayarak kendi NFT kartlarınızla oyun oynayabilirsiniz. Geriye kalan çekici ayrıntıları hafta içerisinde resmi olarak alfa 1.5. sürümünü çıkardığımızda açıklayacağız. Özel Noel hediyemiz için hazır mısınız?

2. Pazarlama ve Topluluk

Bu hafta, pazarlama ekibimiz Alfa Oyunu için “Maraton”u tamamladı. Piyasanın genel düşüşü ve yavaşlamasına rağmen arka planda birçok şey başarıldı – Medya etkisi ve influencer (fenomen) desteklerini göreceksiniz.

Değerli influencer’larımızdan (hem lokalde hem globalde) gördüğümüz olağanüstü destek için çok mutluyuz. Değerli kanaat önderleri pazar yerimizi çıkarttığımız zamanlarda bizi destekledi ve tanıttı.

Crypto Stach ürünümüzü çok sevdi, bizi incelediği videosunu şuradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=0UIRuMmrvV0

3. Amsterdam Merkezinden Haberler

Zorlu bir yıl olarak geçse de 2021, LOCGame olarak parladığımız ve dikkatleri üstümüze çektiğimiz, unutulmaz bir yıl oldu. LOCGame ve RBL Labs olarak oyunumuzu yaratan takıma, azimleri, güvenilirlikleri ve sorumluluk sahibi oldukları için teşekkür etmek için sıcak bir toplantı yaptık.

Bizi zorlukların ve ardından gelen başarıların beklediği 2022 yılına geçmeden önce ailemiz ve arkadaşlarımızla birlikte huzurlu ve keyifli bir tatil geçireceğiz. Her zamanki gibi, hayatın zorluklarına atılmadan önce, kafa dinleyip rahatlayacağınızı umuyoruz!

Mutlu tatiller!

Kaynak: LOCGame Medium

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ömer Burak Göktaş tarafından yazıldı.

Yıldız Teknik Üniversitesinde 4. sınıf Mekatronik Mühendisliği öğrencisi. 2020'de kripto para piyasalarıyla tanışmasından beri araştırıp inceleyen, özellikle blockchain teknolojisini ve geleceğimize yaratacağı etkiyi anlamaya yoğunlaşmış biri.

Facebook, Metaverse Konusunu Çok Ciddiye Alıyor

Teknik Analiz

Teknik Analizde En Çok Kullanılan Formasyonlar – 1