içinde ,

LOCGame Haftalık Bülten | 5 Kasım 2021

LOCGame

Herkese Merhaba!

Bu hafta LOCGame ve RBL Labs için kesinlikle akıllara durgunluk veren bir hafta oldu. Şimdi en sevdiğiniz içeceğinizi alın, arkanıza yaslanın ve haftalık bültenimizin tadını çıkarın. Ayrıcaa… resmi oyun lansmanı da yayınlandı (okumaya devam edin).

Bildiğiniz gibi, her cuma günü ürün/iş geliştirme, pazarlama ve hatta şirket içi ekip faaliyetlerimizin ön incelemeleriyle ilgili haftalık bültenimizi yayınlıyoruz. Bir yandan oyunu geliştirmeye devam ederken diğer yandan LegendsOfCrypto’da heyecan verici bir yolculuk yapıyoruz. Daha da önemlisi, LOCGame’e olan ilginiz ve bağlılığınız için sizlere ayrıca teşekkür etmek istiyoruz ve biz de bu ilginizin karşılığında şirket içinde neler olup bittiği konusunda sizi her zaman haberdar etmeye çalışıyoruz.

Genel Bakış:
1. Amsterdam Genel Merkezinden Haberler
2. Sanat ve Tasarım Ekibi Tarafından Paylaşılan Web Sitesi Güncellemesi
3. Ortaklıklar ve İş Geliştirmeleri
4. Pazarlama ve Topluluk
5. Teknik ekip: JJJ ve Oyun Geliştiricileri
6. LOCG Hakkında Konuşanlar

LOCGame

LOCG artık NFT’lerle ilgili bir Udemy kursunun parçası oldu! 4,5 yıldızlı bu kurs o kadar popüler ki dünya çapında 3.500 öğrenci katıldı! LOCG’nin yakında GameFi ve blokzincir ile ilgili yeni bir kursta da yer alacağını öğrenmekten onur duyduk. Bizi izlemeye devam edin!

LOCGame
Kursun kurucusu Henri Centiero, Udemy öğretim oturumu sırasında LegendsOfCrypto’dan bahsediyor.

Evden çalışmak mı, neden olmasın? Amsterdam’a artık sonbahar geldi ve LOCGame ekibi olarak, özellikle bu çok yağmurlu günlerde evden çalışma esnekliğine önem veriyoruz!

Piyasadaki “Hearthstone benzeri” klonlardan farklı ve eğlenceli bir kart oyunu tasarlamak kolay bir iş değil. Yine de zorlukları seviyoruz ve bu hafta ekibimiz kartların dengesini oluşturmak, gelecekteki kazan-kazan mekanikleri üzerinde çalışmak ve LegendsOfCrypto’ya oyun stratejilerini tanıtmak için oldukça fazla zaman harcadı. Kasım ayının ilk haftası, Ngoc ve Andria için eğlenceli ve görevlerle dolu bir patlama ile başladı! Bu hafta Ngoc, dördüncü “Crypto-Knowledge Bites” oturumuna ev sahipliği yaptı.

LOCGame

Daha da önemlisi, 2021’in sonlarında gerçekleşecek LOCGame’in Alpha versiyonunun çıkış tarihini resmi olarak duyurduk!

LOCGame

Twitter’ımıza hiç göz attınız mı? 15 Kasım’da *Erken Erişim* başvurularını kabul etmeye başlayacağız. Muhteşem oyunumuzu oynayacak ilk kişilerden biri olmaya hazır mısınız? Bizi izlemeye devam edin!

Yeni marka kimliğimizi tamamladığımız için çok gururluyuz! Misyonumuz sadece piyasaya eğlenceli blokzincir oyunları getirmek değil, aynı zamanda NFT sanatında da lider olmaktır.

LOCGame

Baş sanat ve tasarımcımız Kristina, tasarım için sevdiğimiz ve kullandığımız birkaç temayı birleştirme konusunda şaşırtıcı işler yaptı. Önümüzdeki haftalarda topluluğumuz için büyük bir sürpriz yapmayı planlıyoruz. Bizi izlemeye devam edin!

Ayrıca, tüm takipçilerimizin kart oyununu beklediğini tahmin ediyoruz. Her hafta, karakter konseptleri ve üstün özellikleri hakkında birçok güncelleme ile yeni kart tasarımlarımızı tanıtacağız. Kart oyunu serimizdeki haftalık güncellemeleri ve takipleri kaçırmadığınızdan emin olun!

LOCGame

Bize favorilerinizi söyleyin… Düşüncelerinizi merak ediyoruz!

LOCGame

Oyun içi varlıklarla karşılıklı oynanabilirlik fikrini seviyoruz ve bu tutkumuzun arkasında durmak için blokzincir oyun sektöründe oldukça bilinen Blockchain Cuties ile yepyeni bir işbirliğine imza attık. Blockchain Cuties, ilk blokzinciri oyununu 2018’de piyasaya sürdü. Dolayısıyla bu tecrübeli ekiple çalışacak olmamızdan gurur duyuyoruz.

LOCGame

Başlamak için, Metaverse’lerine harika bir LOCG Cutie ekledik. Crypto KOL Cutie ile tanışın.

LOCGame

Daha da iyisi, LegendsOfCrypto’dan nadir bir Crypto KOL kartına sahip olanlar KOL Cutie’yi otomatik olarak alacaklar ve başka bir oyunu da oynamaya başlayabilecekler. Sevimli takımlarıyla karşılıklı oynanabilirlik için daha birçok farklı heyecan verici planlarımız var. Buradan Medium makalemize göz atabilirsiniz.

LOCGame

KuCoin’de bir Grid Trading yarışması başlatıyoruz! O kadar heyecanlıyız ki, ekibimiz içinde de ayrı bir iç yarışma düzenlemeye karar verdik. Her LOCG ekip üyesi yarışmaya katılacak ve en iyi performans sergileyen değerli bir ödül alacak. Elbette ki bu yarışmada KuCoin’deki diğer insanları yenmeyi umuyoruz!

Yeni #5 Podcast Spotify’da!

LOCGame

 

Acı ve baharatlı seviyorsanız bu bölüm tam size göre! Kullanıcıların Amsterdam’ın Red Light bölgesini kendi alanlarının rahatlığında deneyimlemelerini sağlayan NFT oyunu Cyberpong ile röportaj yaptık.

5. Teknik Ekip

LOCGame

JJJ Takımı’nda Haftalık Gelişmeler

Bu hafta, piyasayı test eden ekibimizden geri bildirim ve soru-cevap toplamakla ilgilendik. Rinkbey ağında gerçek oyun kartları satın almak çok eğlenceliydi. Artık JJJ ekibinin, Marketplace lansmanından önce üzerinde çalışmak ve iyileştirmeleri uygulamak için birçok girdisi bulunmaktadır.
JJJ Takımı, LOCG kartlarını toplarken sorunsuz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için düzen iyileştirmeleri ve bazı hata düzeltmeleri üzerinde de çalıştı.

Oyun Geliştirme Ekibinin Haftalık Gelişmeleri

Bu hafta oyun geliştirme ekibimiz, kart tasarım sisteminin esnek yapısını oluşturmaya çalıştı. Piliniz bitmedikçe veya başka bir zorunlu sebep olmadıkça LegendsOfCrypto oynamayı bırakmayacağınızdan emin olmak için yeni bir denge puanları sistemi üzerinde çalışıyoruz.

 

LOCGame
Oleg Fisher ekibe yeni sistem uygulamasındaki ilerleme hakkında bilgiler verdi.

6. LOCG Hakkında Konuşanlar

Wall Street Hunters,Twitter: “#Metaverse kelimesi son zamanlarda herkesin ağzında ve şu anki trendle birlikte favori projelerimizden biri olan @LOCgameio, $XIL’in Metaverse DAO duyurusu ile sahneye çıktığını görüyoruz 🚀”

 

LOCGame
5 Kasım 2021, Amsterdam Genel Merkezi’mizden Çekilen Bir Fotoğraf

Tüm Takipçilerimize Mutlu Günler Dileriz.

Saygılarımızla,

LOCGame Ekibi

Kaynak: LOCGame, Medium

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Yaklaşan Bitcoin Tsunamisi

Oyun Programcılığı Nedir? Nasıl Oyun Programcısı Olunur?