in ,

LOCG Topluluğu İçin Staking Rehberi

LOCGame

Topluluk üyeleri tarafından adım adım nasıl yapılacağına dair bir staking rehberi hazırlandı. Bu rehberi LOCG topluluğu için sizlerle paylaşıyoruz.

Stake Yapmadan Önce

Aşağıda anlatılanlar dahil olmak üzere stake işlemlerinize başlamadan tüm doğru adımları uyguladığınızdan emin olmalısınız.

Gas ve İşlem Ücretleri İçin $ETH’ye Sahip Olmalısınız

Cüzdanınızda öncelikle bir merkeziyetsiz borsadan $LOCG satın alırken kullanmak üzere gas ücretlerini karşılayacak kadar, sonrasında ise stake işlemi için gerekli olan iki işlemi (approve ve stake) gerçekleştirmek için yeterli miktarda $ETH bulundurmalısınız.

Gas fiyatlarını buradaki adresten takip edebilirsiniz: https://etherscan.io/gastracker 

Metamask Cüzdanında $LOCG

Add Token dedikten sonra, Custom Token sekmesine geçin. Daha sonra aşağıdaki “Token Contract Adresi”ni resimde görüldüğü yere yapıştırın. Sembol LOCG olarak, Token decimal ise 18 olarak görmelisiniz.

Token Contract Address: 0x60eb57d085c59932d5faa6c6026268a4386927d0

Uygun Bir İnternet Bağlantısı

Şunu hatırlatmakta her zaman fayda vardır. Stake işlemlerinizi gerçekleştirirken internet bağlantınızın iyi olduğundan emin olmalsınız. İnternet bağlantınız iyi değilse denemekten vazgeçmeniz daha doğru olacaktır çünkü işlemler zaman aşımına uğrayıp gerçekleşmeyebilir.

Adım Adım Staking İşlemi

Adım 1: “MCW Rookie of The Year Pool” staking havuzu hakkında daha fazla bilgi almak için stake adresine gidiniz. Para çekme işlemleri, ödüller ve havuz detayları hakkında ilgili bilgiler bu adreste bulunmaktadır.

Adım 2: Eğer tokenleriniz bir Kucoin, Hotbit, Gate.io gibi bir merkezi borsada ise Metamask cüzdanınıza transfer ediniz.

Eğer bir merkeziyetsiz borsada iseniz. Normal satın alım işlemi gerçekleştiriniz. Cüzdanınızda $LOCG’leri otomatik olarak göreceksiniz.

Adım 3:

Bir merkezi veya merkeziyetsiz borsadan $LOCG satın alınız.

Adım 4: 

LocGame staking sayfasında staking işlemi için web sitesine yönlendirilmek için ‘Stake Now!’ seçeneğine tıklayınız. Metamask cüzdanınızı bağlamak için sağ üst köşedeki ‘Connect’ butonuna tıklayınız.

‘Stake Now’ butonuna tıklayınız. Ardından stake edeceğiniz miktarı girip submit stake butonuna tıklayınız.

Adım 5: Submit Stake butonuna tıklayınız. Ardından cüzdanınızdan ilk approve işlemi ile ilgili bir pencere açılacaktır. Gas ücretleri iyi görünüyorsa approve yapın ve blokzincirinden işlem geçmesini bekleyin.

Birkaç dakika sonra ise “transaction hash” ve cüzdan adresinizi kullanarak Etherscan üzerinde kontrolünüzü yapınız.

Adım 6: Onay işlemi başarılı bir gerçekleşip onaylandıktan sonra “Stake”e tıklayınız. Bu sefer cüzdanınızdan stake ücreti için bir başka pencere ile karşılaşacaksınız. Aynı şekilde gas ücretleri iyi görünüyorsa approve yapın ve işlem gerçekleşmesini bekleyin.

Adım 7: 

İşlemin onaylanmasının ardından stake ettiğinizden emin olmak için “Your Staked Balance”ınızı görüntülemek için Unifyre sayfasını yenileyiniz.
Tebrikler! Buraya kadar geldiyseniz, ‘MCW Rookie of The Year Pool’ havuzunda başarılı bir şekilde stake sahibi oldunuz. Artık çantalarınızda daha fazla NFT ödüllerine yer verme fırsatınız var demektir.

Unutmayınız, LocGame ekibi asla sizinle önceden iletişime geçmez. Herhangi bir sorunuz için resmi platformlarımdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Türk Kripto Fenomenleri

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu 22 Ağustos 2021

Hangi Kripto Trader Tipine Uygunsunuz?