LOCG NFT Marketplace Geliyor!

LOCGame

LOCG NFT Marketplace (pazar yeri) platformunun yakın bir zaman içinde açılacağı duyuruldu!

LOCG Marketplace proje ekosisteminin önemli bir parçasıdır ve eksiksiz bir pazar yeri ile blok zincirinin faydalarını topluluğa ve gelecekteki kullancılara sunulabilecek. LOCG’nin kendi Marketplace’ini işletmesi, LOCG’nin kullanıcı deneyimini ekosistemin unsurlarına göre uyarlamasına olanak sağlayarak NFT tabanlı oyun projelerine kıyasla bazı avantajlar sağlıyor.

LOCGame

Ayrıca, kullanıcıların varlıkları tokenlerle satın almalarına izin veren başka bir yardımcı kullanım durumu da sağlanıyor. Bununla birlikte, dünya çapındaki en iyi NFT sanatçıları, sporcuları, müzisyenleri, yaratıcıları ve kripto severler ile benzersiz işbirlikleri aracılığıyla NFT alanındaki en efsanevi kurgusal evren olmak amaçlanmaktadır.

Marketplace (Pazar Yeri) Ana Sayfa

Marketplace, LegendsofCrypto oyununun tam lansmanından önce piyasaya sürülecek. Marketplace, topluluk üyelerine ve kullanıcılara kartlar, karakterler ve daha fazlası dahil olmak üzere oyun içi NFT varlıkları ve kurgusal evren varlıkları satın almaları için zaman verecektir.

Bu, ekosistem için oldukça önemlidir ve şeffaflık, yeni envanter, fiyat keşfi ve sahiplik getiren ekosistemde sürekli büyüme yaşanmasını sağlamak için atılmış olan ilk adımdır.

Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcılar için son derece kullanışlı olan, her şeyin kullanımı kolay tek bir platformda birleştirilecektir.

Ayrıca ayrıntılara da önem verilerek ve şu anda birçok Marketplace’in tasarım aşaması devam etmekte. İlk örnekleri görebilirsiniz.

NFT Alanındaki En Büyük İş Ortaklıkları

Ekosistemde henüz hangi projelerin olduğunu söylemek için şu an çok erken, ancak LegendsofCrypto farklı meslek gruplarından bazılarıyla önemli ortaklıklar yapacak. İsteğe bağlı içerik ve NFT’ler yalnızca Marketplace’de kullanıma sunulacaktır.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Step Hero

Step Hero CMO’su Lilly Nguyen İle AMA Etkinliği

Bitcoin

16 Ağustos 2021 Tarihli Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi