LOCG, MCW & Ferrum İle Ortaklaşa Yaptığı Staking Programını Başlatıyor

LOCG

Blockchain (blok zinciri) tabanlı NFT kart oyunu LegendsofCrypto (LOCGame), Orlando Magic’li Michael Carter-Williams (MCW) & Ferrum ile ortaklaşa yaptığı 3. staking programının başladığını duyurdu.

Bu program, LOCGame ve Michael Carter-Williams arasındaki yol haritasında belirtilen birçok heyecan verici girişimin ilklerinden birisi olacak. Stake programı, oyuncuların bu yıl içinde desteleri toplamaya ve birleştirmeye başlayabilecekleri oyunun lansmanına hazırlanıyor. Başlangıç ​​desteleri, aşağıdaki nadirlik sınıflarında mevcut olacak olan 20 karttan oluşacak. Bunlar; Starter, Starter Prestige ve Starter Elite olarak belirlenmiştir.

LOCGame

Oyuncular, çeşitli nadir sınıflardaki tam desteler elde etmek için $LOCG tokenlerini kullanabilirler. 5 kart şeklinde oluşan destek paketleri ayrıca şu seviyelere sahiptir: Normal, Prestige ve Elite. Bu kartlar, başlangıç ​​destenizdeki kartlarla değiştirilebilir ve sisteminizdeki hakimiyet için nihai stratejiyi geliştirmek için diğer destek paketlerle birleştirilebilir.

Stake programına katılmak için $LOCG tokenlerinizi bir MetaMask cüzdanında tutmanız ve MetaMask cüzdanınızı Ferrum Network’e bağlamanız gerekmektedir. Ayrıca https://locgame.io/staking adresini ziyaret ederek buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Staking Koşulları

Havuz sınırı: 5M token sınırı, 90 günlük %5 APR + 1x Başlangıç Paketi, 180 günlük %15 APR++, minimum staking miktarı 400 LOCG.

LegendsofCrypto Hakkında

LegendsOfCrypto, Ethereum ve Matic ağları tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir blok zinciri üzerinde çalışır. Ayrıca yeni bir NFT ve kart ticareti oyunu türüdür. Oyun, bu sektöre ve karakterlere adanmıştır. Oyuncular değerli tokenler ve NFT öğeleri kazanabilirken, kart sahipleri ödül havuzlarından ödüller kazanabilir.

Michael Carter-Williams Hakkında

Michael Carter-Williams, Orlando Magic’li NBA basketbol oyuncusudur. Michael Carter-Williams, 2013 – 2014 NBA sezonunda Yılın Çaylağı seçilmiştir.

Medya & Ortaklık İçin İletişim: [email protected]

Resmi Sosyal Medya Adresleri:
Twitter:
https://twitter.com/LOCgameio
Discord:
https://discord.gg/S4HDQ4rXjA
Facebook:
https://www.facebook.com/LOCGameio
Reddit:
https://www.reddit.com/r/LOCGame/
YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCa3IB-ioGTn8IrOX5M3Iz7g 

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

KuCoin’de Listelenen CIRUS Temel Analizi | Ağustos 2021

Verge

Verge (XVG) Halving’i Bugün Gerçekleşiyor: Verge Nedir?