in ,

$LOCG ile KuCoin Metaverse All-Star Havuzuna Nasıl Katılabilirsiniz?

Kucoin’in Metaverse All-Star Havuzu’na resmi olarak $LOCG Token’ını eklediğimizi sizlere duyurmaktan heyecan duymaktayız. Havuza $SAND, $ENJ, $AXS, $ILV ve daha fazlası gibi birçok popüler Token ile katılıyoruz! Artık dünya çapındaki topluluğumuz ve kripto kullanıcılarımız, bu havuz sayesinde yatırım becerilerini artırarak harika ödüller kazanmanın başka bir yoluna sahip olabileceklerdir. Endişelenmeyin, KuCoin platformuna nasıl başlayacağınız konusunda ayrıntılı bir eğitim oluşturduk ve her adımını ele aldık!

Nasıl Başlanır?

Kucoin’e katılmaya başlamak için lütfen aşağıdaki adım adım talimatları izleyiniz. Başlamadan önce; platformda bir hesap oluşturmayı unutmamanız önemlidir.

  • Kucoin’in Trading Bot sayfasına gidiniz.
  • Smart Rebalance‘ı bulana kadar aşağı kaydırınız ve devam etmek için Create Bot’a tıklayınız.

  • Ardından, bir açılır pencere görünecektir ve “Metaverse All-Star” portföyünü bulup Create Now‘a tıklamanız gerekmektedir.

  • Havuz içindeki her bir Token için tahsisinizi ayarlayabileceğiniz “Smart Rebalance” açılır ekranına yönlendirileceksiniz. Buna ek olarak aşağıda $LOCG tahsisinizi de görebilirsiniz. Başlamak için toplam yatırım tutarınızı USDT (veya birden fazla Token) olarak ayarlamalısınız.

Ve tamamdır! Artık portföyünüze ekstra bir destek sağlamak için $LOCG de dahil olmak üzere geniş bir Token yelpazesine sahipsiniz!

Saygılarımızla,

LOCGame Ekibi

Kaynak: Medium, LOCGame

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Bitcoin

Bitcoin, Taproot Güncellemesi Öncesi Yeni ATH Seviyesine Ulaşabilir mi?

Launchpad Serisi: DAO Maker Nedir ve SHO’larına Nasıl Katılınır?