LOCGame (LOCG) Ferrum Staking Programına Nasıl Stake Yapılır?

LOCGame

LOCGame (LOCG) Ferrum Staking programına katılmak için LOCG tokenlerinizi bir Metamask cüzdanında bulundurmanız ve cüzdanınızı Ferrum Network’e bağlamanız gerekmektedir.

1. Adım

Web sitesini ziyaret edin ve LOCGame LOCG tokenlerinizi stake etmek istediğiniz stake havuzunu seçin. İki seçeneğiniz var:

  • Havuz 1: Legendary Rebel: 2M token sınırı, 90 gün %66 APR, 180 gün %96 APR. Minimum staking şartı yok

  • Havuz 2: Legendary Whale: 5M token sınırı, 90 gün %88 APR, 180 gün %188 APR, minimum stake 500K tokendir

2. Adım

LOCGame (LOCG)

Seçtiğiniz havuza bağlı bir staking adresine yönlendirileceksiniz. $LOCG tokenlerinizi içeren cüzdan adresinizi girin. Ardından “Stake Now” seçeneğine tıklayın.

3. Adım

LOCGame (LOCG)

Mevcut bakiyenizden kullanmak istediğiniz LOCG token miktarını belirleyin, işlemi başlatın ve işlem ücreti için bir uyarı alacaksınız. İşlem ücreti sizin için makul duruyorsa, işleminizi onay verebilirsiniz. Bu işlemler aşamasındaki ilk ücrettir.

LOCGame (LOCG)

“Confirm” (Onayla) seçeneğine tıkladıktan sonra, fee ücretiyle birlikte başka bir istem belirir. İşlem ücreti sizin için makul duruyorsa, işlemi onaylayabilirsiniz. Bu, işlemdeki ikinci ücret.

LOCGame (LOCG)

İşlem durumu bekleme durumundan değişene kadar beklemeniz gerekmektedir. Bu süre içerisinde sayfayı yenilemeyin ve işlem tamamlandığında “Go Back” (Geri Dön) seçeneğine tıklayın.

4. Adım

LOCGame (LOCG)

Ardından ne kadar miktar stake ettiğinizi, işlem ayrıntılarını ve daha da fazla stake etme seçeneklerini görebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda resmi platformlarımdan bizlere ulaşabiirsiniz!

Telegram, Twitter, Medium, Reddit, KakaoTalk, Discord

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Kriptopara, Bitcoin

27 Temmuz 2021 Genel Piyasa Görünümü

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

28 Temmuz 2021 Kriptopara Piyasası Genel Görünümü