içinde , ,

LOCG-60D %15 APR Sabit Promosyonu, Özel Michael Carter-Williams NFT’lerinden Kazanmak için Stake Yapın!

LOCG STAKE NFT

Değerli Pool-X Kullanıcıları,

Pool-X, 10 Eylül 2021 (UTC) 10:00:00’da LOCGame projesiyle birlikte LOCG Sabit Promosyonunu başlatacak. Mevcut ürün “LOCG-60D” olup, %15’lik bir APR sunar (ücretsiz POL madencilik ödülleri hariç).

Bu sabit stake promosyonuna katılan tüm kullanıcıların LOCG’ye özel NFT ödülleri kazanacağını ve ünlü NBA yıldızı Michael Carter-Williams’ın NFT ödüllerini paylaşma şansına sahip olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

NFT Ödül Kuralları:

Stake Miktarı (LOCG)NFT Ödülleri
400≤X≤3,999Starter Prestige *1
3,999<X≤39,999Starter Prestige *1 & Booster Regular *4 (No MCW cards)
39,999<X≤79,999Starter Prestige *1 & Booster Prestige *4 (20 MCW cards)
X>79,999Starter Elite *1 & Booster Elite *4 (20 MCW cards)

*LOCG NFT’leri hakkında daha fazla bilgi için LOCGame resmi Telegram‘ına katılın veya LOCGame resmi web sitesini ziyaret edin.

“LOCG-60D” ürün detaylarını tabloda bulabilirsiniz:

Stake Edilen ÜrünAbonelik Süresi (UTC)Stake Süresi (UTC)Beklenen APR (POL ödülleri hariç)Kullanıcı Limiti (Soft)Kullanıcı Limiti (Hard)Platform Limiti (Hard)
LOCG-60D2021/09/10
10:00:00

2021/09/15
15:59:59
2021/09/15
16:00:00

2021/11/14
15:59:59
15%400500,00010,000,000

Nasıl katılacağım:

1)Abonelik süresi boyunca, tüm KuCoin kullanıcıları Pool-X web sitesine gidebilir ve stake için “LOCG-60D”yi seçebilir.

2)Katılımınızdan sonra, lütfen bu formu doldurun ve NFT ödülünü almak için cüzdan adresinizi gönderin (Kullanıcılar cüzdan adreslerini Metamask’tan oluşturabilir).

LOCGame’in Tanıtımı: LegendsOfCrypto, Ethereum ve Matic Networks tarafından desteklenen, merkezi olmayan bir blok zincirinin üzerinde çalışan yepyeni bir NFT tahsil ve ticaret kart oyunudur. Oyun, ünlü kripto endüstrisine ve kripto meraklısı karakterlere ve değerli Token’lar ve NFT öğeleri kazanmalarına izin verilen oyuncularına adanmıştır. Kart sahipleri ise ödül havuzlarından ödüller kazanabilir. LegendsofCrypto ayrıca, sektördeki en iyi konuklarla Blockchain, NFT ve oyun gibi tüm konulara ayrılmış kendi medya güç merkezi olan LOCPOD’a da ev sahipliği yapıyor.

Notlar:

1. NFT ödülleri, LOCGame ekibi tarafından 60 günlük stake süresi sona erdikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.

2. Bu promosyona katılmak için kullanıcıların KuCoin veya Pool-X’e kayıtlı olmaları gerekir.

3. Abonelik süresi boyunca hiçbir ödül üretilmeyecektir. Staking süresi boyunca, staking ödüllerine ek olarak, kullanıcılar her gün ücretsiz POL madencilik ödüllerinden de pay alabilirler!

4. Kullanıcı, stake etme faaliyetine katılmanın gönüllü olduğunu ve KuCoin Group’un kullanıcının kararını herhangi bir şekilde zorlamadığını, müdahale etmediğini veya etkilemediğini onaylar.

Risk Uyarısı: Staking bir risk yatırım kanalıdır. Yatırımcılar katılımlarında mantıklı olmalı ve yatırım risklerinin farkında olmalıdır. KuCoin Grubu, kullanıcıların yatırım kazançlarından veya kayıplarından sorumlu değildir. Sağladığımız bilgiler, kullanıcıların kendi araştırmalarını yapmaları içindir. Yatırım tavsiyesi değildir. KuCoin Grubu, faaliyetin nihai yorumu hakkını saklı tutar.

Desteğiniz için teşekkürler!

Pool-X Ekibi

Kaynak: KuCoin.com

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

dYdX Binance’te Listeleniyor: $DYDX Nedir?

dydx

dYdX Nedir? DYDX Token Airdropu Nasıl Talep Edilir?