içinde

Lithium Finance ve Palm NFT Studio Partnerliği

Lithium Finance

Özel varlıklar için önde gelen bir veri oracle’ı olan Lithium Finance, nadir NFT’leri fiyatlandırmak için Palm NFT Studio ile ortaklık kurdu.

Lithium Finance

Mevcut NFT pazarı dinamik, yüksek büyüme ve popülerliği giderek artıyor, ancak aynı zamanda değişken, spekülasyona ve piyasa manipülasyonuna karşı savunmasız olabilir. Niye? Çünkü NFT’lerin genellikle bir referans fiyatı yoktur. Eğer NFT’ler için daha şeffaf, güvenilir bir fiyatlandırma sistemi olsaydı, şu anda piyasaya hiç girmemeyi seçen birçok yatırımcı bu piyasaya katılabilir ve NFT piyasasına daha da fazla sermaye girebilirdi. Güvenilir bir fiyatlandırma sistemine şiddetle ihtiyaç var.

Pantera Capital ve #Hashed tarafından desteklenen Lithium, NFT’ler de dahil olmak üzere tüm özel varlık sınıflarına şeffaf fiyatlandırma getirmeyi misyon edinmiştir. ConsenSys tarafından desteklenen Palm NFT Studio, genellikle fiyatının belirlenmesi daha da zor olan nadir özelliklere sahip türünün tek örneği olan NFT’leri listelemektedir.

Lithium Finance ve Palm NFT Studio birlikte, bu heyecan verici ancak henüz gelişmemiş varlık sınıfına daha fazla likidite ve daha fazla güven aşılamak adına, NFT’ler için güvenilir fiyatlandırma oluşturmaya yardımcı olacak. NFT’lere ve fiyatlandırmalarına daha fazla disiplin ve şeffaflık getirmek, nihayetinde güvenilirliği artıracak, ekonomilerini iyileştirecek ve kategorinin anlık bir trendden uzun vadeli yatırım varlığına geçiş için yardımcı olacaktır.

Lithium Finance Hakkında

Lithium Finance, özel, likit olmayan varlıklar üzerinde kesin ve zamanında fiyatlandırma sağlayan ilk toplu istihbarat fiyatlandırma oracle’ıdır. Doğru bilgi sağlayan analistleri ödüllendirir ve yanlış fiyatlandırma verileri sunanları cezalandırır. Sonuç olarak, Lithium kullanıcıları, halka arz öncesi hisse senetleri, özel sermaye ve diğer likit olmayan varlıklar gibi değerinin belirlenmesi zor olan tüm varlıklar için etkili bir şekilde fiyatlandırma elde eder.

Palm NFT Studio Hakkında

Palm NFT Studio, teknoloji, eğlence, kripto sanat ve sanat endüstrisi liderlerinden oluşan bir topluluktur. Stüdyo, Palm’da NFT pazar yerleri ve yeni nesil işler kurmak isteyen sanatçılar ve hak sahipleri için ısmarlama yaratıcı hizmetler sunuyor.

Palm NFT Studio, ConsenSys kurucusu ve Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin; film yapımcısı ve Heyday Films’in sahibi David Heyman; ve birinci sınıf sanat evi HENI Group’un kurucusu Joe Hage tarafından kuruldu. Bu yeni girişim, ConsenSys’in eski protokoller Genel Müdürü olan kurucu ortak ve CEO Dan Heyman tarafından yönetiliyor. Palm’da başlatılan ilk projeler arasında Damien Hirst’ün Heni ile Para Birimi (The Currency with Heni) ve Candy Digital’ın Major League Baseball ile dijital tahsilat programı yer alıyor.

İçerik oluşturucular ve hak sahipleri ile çalışan Palm NFT Studio, Ethereum üzerinde hem ölçeklenebilir hem de sürdürülebilir olması için Palm ekosistemini geliştiriyor.

Kaynak: Medium – Lithium Finance

Duyurulardan anında haberdar olmak ve sorularınız için Lithium Finance Türkiye telegram grubuna katılabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Ethereum’un Metaverse Desteği

Balıkesirspor Fan Token Satışları Devam Ediyor: $BLKS Token Nasıl Satın Alınır?