içinde , ,

Lithium Finance Ürün Güncellemesi

Lithium Finance ekibi olarak topluluğa bir ürün güncellemesi sunmaktan ve geliştirme ekibimizin son birkaç haftadaki ilerlemesine biraz ışık tutmaktan heyecan duyuyoruz!

Lithium Finance Dahili Test – Kasım 2021

Potansiyel zayıflıkları ve iyileştirme alanlarını keşfetmek için test Bilgelik Düğümleri (Wisdom Nodes) olarak hareket ederek dahili betamızın tam sistem testinde önemli ilerleme kaydettik. Bu tam sistem testleri, yalnızca önemli bir öğrenme fırsatı sağlamakla kalmadı, aynı zamanda tüm ekibimiz arasında heyecan verici bir işbirliğini teşvik etti.

Elde edilen veriler ve geri bildirimlerle donanan geliştirme ekibi, sorunsuz, güvenli bir kullanıcı deneyimi oluşturmak ve kaliteli varlık fiyatlandırması sunmak için her uygulama özelliğini mükemmelleştirmek için çok çalışıyor. Ürünü herkese açık betadan önce heyecanla yineliyor ve iyileştiriyoruz – yakında daha fazla ayrıntı bekliyoruz!

Bilgelik Düğümü Arayüzü

İşte, Bilgelik Düğümlerimizin Lithium protokolü ile etkileşim kurmak için kullanacağı arayüze bir bakış. Gördüğünüz gibi, Bilgelik Düğümlerinin, LITH token’larına özel bir bahis miktarı girerek yanıtlarına olan güvenlerini belirtmesi gerekecek.

Lithium Finance
Lithium Finance Bilgelik Düğümü Kullanıcı Arayüzü

Genel olarak, Lithium Finance’de zorlu ama heyecan verici birkaç hafta oldu. Topluluğun desteği için çok müteşekkiriz ve önümüzdeki haftalarda ürünle ilgili içeriği sunmaya devam edeceğiz.

Lithium Finance Hakkında

Lithium Finance; özel, likit olmayan varlıklar üzerinde kesin ve zamanında fiyatlandırma sağlayan ilk toplu istihbarat fiyatlandırma oracle’ıdır. Doğru bilgi sağlayan analistleri ödüllendirir ve yanlış fiyatlandırma verileri sunanları cezalandırır. Sonuç olarak, Lithium kullanıcıları, halka arz öncesi hisse senetleri, özel sermaye ve diğer likit olmayan varlıklar gibi değerlendirmesi zor olan tüm varlıklar için etkili bir şekilde fiyatlandırma elde eder.

Official Linkler:

Website / Telegram / Twitter / Litepaper / Medium / Linkedin / YouTube

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin

Düşüşün Başlıca Sebepleri ve Sonuçları | Bitcoin Teknik Analizi

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 6.12.21