in ,

Lithium Finance Ürün Güncellemesi #2: Soru Teklifi Verme ve Cevap Gönderme Altyapısı

Eylül ayı içerisindeki ürün testimizin ilerleyişi hakkında topluluğumuza yeni bir güncelleme sunmaktan heyecan duyuyoruz. Olaylı ve heyecan verici birkaç hafta oldu ve ekip, planlanmış genel betamızdan önce dahili betayı test etmek için yorulmadan çalışıyor.

Şimdi Neredeyiz?

Son güncellememizden bu yana, soru teklif etme ve cevap verme altyapısına yönelik geliştirme çalışmalarımıza odaklandık.

Lithium Finance

Bu teklif verme mekanizması, Bilgelik Arayıcıları (Wisdom Seekers), havuzdaki diğer Bilgelik Arayıcıları’nın önünde kademeli bir sistemde teklif vermelerine ve zamana duyarlı fiyatlandırma sonuçları almalarına olanak tanır.

Özetle, Bilgelik Arayıcıları aşağıdaki alanlardan birine teklif vermeyi ve katılmayı seçebilir:

  1. slot (cevaplara anında erişim sağlamak için)
  2. slot (1. slottan 1 saat sonra cevapları almak için)
  3. slot (1. slottan 2 saat sonra cevapları almak için)

Bir Bilgelik Arayıcısı teklif vermemişse, cevapları halka açık olduğu anda herhangi bir zaman avantajı olmadan cevapları alacaktı.

Bilgelik Arayıcıları’nın zamana duyarlı yanıtlar için ne zaman teklif vereceklerine karar verdiklerini ve teklifleri zamana daha az duyarlı sorgulara dağıtma seçeneğine sahip olduklarını unutmayın. Bu, Bilgelik Düğümleri’nin ödüllerini artırırken platform etkinliğini artırmanın benzersiz bir yoludur.

Lithium Finance

Genel olarak, ürünün kapsamı konusunda çok heyecanlıyız ve hazır olur olmaz genel beta sürümünü toplulukla paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Son güncellememizden bu yana, dahili testler konusunda iyi bir ilerleme kaydettik ve odağımızın çoğunu bu sürüm için ürünün özellik setlerini, ürün UI (kullanıcı ara yüzü) iyileştirmelerini ve ara yüz temizliğine kaydırdık.

Yakında daha fazla duyuru ve ürün güncellemesi duyurulacak!

Lithium Finance Hakkında

Lithium Finance; özel, likit olmayan varlıklar üzerinde kesin ve zamanında fiyatlandırma sağlayan ilk toplu istihbarat fiyatlandırma oracle’ıdır. Doğru bilgi sağlayan analistleri ödüllendirir ve yanlış fiyatlandırma verileri sunanları cezalandırır. Sonuç olarak, Lithium kullanıcıları, halka arz öncesi hisse senetleri, özel sermaye ve diğer likit olmayan varlıklar gibi değerlendirmesi zor olan tüm varlıklar için etkili bir şekilde fiyatlandırma elde eder.

Official Linkler:

Website / Telegram / Twitter / Litepaper / Medium / Linkedin / YouTube

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

INO

NFT Eserlerinizi Nasıl Daha Güvenli Bir Şekilde Saklayabilirsiniz?

Mech Master CMO’su Ron Nguyen ile AMA Etkinliği