içinde

Lithium Finance Testnet Rehberi: Lithium’u Keşfetmek

Artık Polygon Testnet’e bağlanıp test token’lerini talep ettiğinize göre, bir price expert olarak tam Lithium fiyatlandırma deneyiminin keyfini çıkarmaya hazırsınız.

Lithium’un nasıl çalıştığı hakkında hızlı özet burada mevcuttur.

Lithium testi deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için şunları yapabilirsiniz:

500 USD’ye kadar LITH kazanın

  • BAYC, CryptoPunks ve daha pek çok nadir NFT’yi fiyatlandırmamıza yardımcı olun
  • Temmuz’da kazanma şansı için bu NFT’lerin değerinin ne olabileceğini paylaşın
  • Bu kampanyaların yaklaşan ayrıntıları için bizi Twitter’da takip edin
  • Ödüller için test ağımızdan Price Quests’leri takip edin

Nadir NFT’ler için değerlemeye mi ihtiyacınız var?

  • İletişime geçin, yardım etmeye hazırız!
  • Buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz

Bir NFT için Tahmini Fiyat Gönderme

1. Cüzdanınızı bağlayarak giriş yapın. Cüzdanınızın protokol ile etkileşimini onaylayacaksınız. Polygon Testnet’e bağlı olduğunuzdan emin olun (kurulum kılavuzu).

2. Price quests’leri keşfedin ve yanıtlamaktan emin olduğunuz bir soru bulun.

3. Hedef NFT’nin taban fiyatını, değerleme tarihini ve diğer arka plan bilgilerini gözden geçirin. Fiyat tahminleriniz, koleksiyonun taban fiyatıyla ilişkili olarak hedef NFT’nin göreli değerini temsil eder.

4. NFT için bir bid ve bir ask tahminleri cinsinden fiyat tahminlerinizi sağlayın. (Bid price, ask price’tan küçük olmalıdır)

5. Test LITH ve RP token’lerinizi, fiyatlandırma tahminlerinize ne kadar güvendiğinize göre stake edin, ve token’leri cevabınızla birlikte gönderin. (Gas fee ödemek için MATIC testini yaptırdığınızdan emin olun, kullanım kılavuzuna bakın)

6. Cevabınızı gönderin. Cüzdanınız aracılığıyla aşağıdaki üç işlemi onaylayacaksınız:

  • Stake için LITH transferini onaylayın (yalnızca first time user)
  • Cevabınızı imzalayın ve şifreleyin
  • Gas ödemesi yapın ve blok zincirine gönderin

7. Pricing Quest, tamamlanana kadar diğer kullanıcılar tarafından gönderilmek üzere açık kalacaktır. Tamamlanma tarihi size e-posta ile bildirilecektir. Nihai fiyatlandırma sonucunu kontrol etmek için lütfen daha sonra tekrar gelin.

8. Ödülünüzü talep edin! Orijinal LITH stake’iniz tamamıyla kullanılabilir olacaktır.

Tebrikler – her şey hazır!

Polygon Testnet’i bağlama konusunda daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen Testnet Kılavuzu: Testnet’e Bağlanma makalesine bakın.

Not: Tam bir deneyim için lütfen masaüstünü kullanın.

Kaynak: Lithium Finance Medium

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Lithium Finance Testnet Rehberi: Testnet’e Bağlanmak

Ebay

eBay, Metaverse ve NFT’ler İçin Ticari Marka Başvurusunda Bulundu!