in

Lithium Finance Pre-Staking Ödül Programında Güncelleme

Lithium Finance

2022’ye başlarken, Lithium Finance pre-staking programı için ödül talebinin 2022’nin ilk çeyreğinden (yani Mart 2022) sonra başlayacağını duyurdu. Pre-staking programı da Mart 2022’de sona erecek.

Lithium Finance

Pre-staking ödüllerinin kilidi, mainnet başlangıcının ardından açılmış olacaktı, ancak Lithium Finance ekibi, herhangi bir yol haritası gecikmesine mahal vermemek ve yol haritasına bağlı kalmak istiyor.

Pre-stake programı hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu makaleyi okuyun.

Özetle:

  • Lithium Finance pre-staking dönemi Mart 2022’de sona eriyor.
  • Ödüller Mart 2022’den sonra talep edilebilir.

Ağustos 2021’de Lithium ekibi, erken $LITH token sahipleri ve destekçileri için bir pre-staking programı başlatmıştı. İlk lansmanda, erken stake edenler %20 APY staking bonusuna ek olarak %60 APY’ye (toplam %80 APY için) kadar kazanma şansına sahip oldular.

Önümüzdeki haftalarda pre-staking programıyla ilgili daha fazla duyuru yayınlanacak.

Lithium Finance Nedir?

Lithium Finance (LITH), likit olmayan varlıkların fiyatlarını belirlemek üzere veri kaynaklarından doğru bilgileri toplamak için DMI mekanizmasını kullanan bir protokoldür.

Lithium, veri kaynaklarından doğru bilgi toplamak için DMI mekanizmasından yararlanan bir protokoldür. Amaç, likit olmayan varlıkların fiyatlarını belirlemektir. Bunu başarmak için, geçerli bir gerçeği bulmak için birden fazla katılımcıyla görüşülür. Sorular çoktan seçmeli ve özneldir. DeFi protokollerinin en büyük kısıtlamalarından biri, gerçek dünyadaki likit olmayan varlıkların fiyatlandırılmamasıdır. Zincir dışı teminat, yatırımlar, tasfiyeler, birleşmeler ve satın almalar gibi kurumsal eylemleri yürütmek üzere bilinçli fiyatlandırma gerektirir. Aynı zamanda, fiyatlandıramayacağımız varlıkları tokenize etmek de imkansızdır.

Bu zincir dışı varlıklar için doğru ve teşvik edilmiş fiyatlandırma uzmanlarından oluşan bir ağ yaratma, DeFi’nin piyasa değeri için patlamalı büyüme sağlamanın kritik bir kayıp halkasıdır. DeFi alanı şu anda kriptopara sektöründe 77 milyar dolarlık önemli bir değere sahip. Bununla birlikte, likit olmayan varlıkların fiyatlandırılması konusu hala birçok yatırımcıyı DeFi ekosistemine katılmaktan alıkoyuyor. İşte tam bu noktada Lithium, bu sorunu çözmeyi amaçlıyor.

Kaynak: Medium – Lithium Finance 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

TrustFi

TrustFi FOTA Flash IDO’sunu ve 3 Yeni Farm Havuzunu Duyurdu

Estonya’dan Kripto Yasağı Açıklaması