Lithium Finance (LITH) Yeni Ortaklığını Duyurdu

Lithium Finance Projesi Yeni Ortaklığını Duyurdu

Lithium Finance

Lithium Finance, Finiminity ile ortaklığını duyurdu. Finiminity, DeFi aracılığıyla yeni start-up’lar için kaynak yaratmayı kolaylaştıran yenilikçi, zincirler arası bir yatırımcı hizmetleri platformudur.

Finiminity, Lithium Finance ekosisteminde bir bilgelik arayıcı olacak ve şirket değerlemeleri ve yatırımcı risk profilleri hakkında doğru fiyat bilgileri elde etmek için bilgelik düğümleri tarafından sağlanan verileri kullanabilecek.

Bu, kullanıcılarının platformdaki daha güvenilir yatırımcılara erişmesini sağlayacaktır. Start-up’ların doğru ve kapsamlı incelemelerine daha fazla yatırımcı çekileceğinden, kullanıcılar finansmana daha kolay erişebilecekler. Bilgelik Arayanlar ve Bilgelik Düğümleri, Lithium Oracle’ın güvendiği bir araç olan DMI Mekanizmasının önemli bileşenleridir.

Lithium Finance

Lithium ortaklığı ile Finminity platformunu kullanan start-up’lar ve KOBİ’ler, topluluğun kolektif bilgeliğinden faydalanabilir ve doğru değerlemelerinin tarafsız değerlendirmelerini merkeziyetsiz bir şekilde ele alabilir. Bu, daha fazla yatırımcının değerleme fiyatlarına güvenmesini ve kullanıcıların finansmana daha kolay erişmesini sağlayacaktır. Uzun vadede bu ortaklık, DeFi yatırım hizmetleri ve kitle fonlaması pazarının gelecekteki ölçeklenmesi için iyi bir atılım olabilir.

Lithium Finance’in kurucu ortağı David Lighton, yapılan ortaklık hakkında şu yorumu yaptı:

“Lithium Finance ile hayalimiz; özel, likit olmayan varlıklar için doğru fiyatlandırma bilgisi vermektir. Son teknoloji fiyatlandırma Oracle’ımız artık Finminity’nin yenilikçi zincirler arası DeFi yatırımcı hizmetleri platformunu güçlendireceği için mutluyuz. Ortaklık amacımız, yeni start-up’lar ve KOBİ’ler için güvenli ve kolay finansmana erişimin demokratikleştirilmesine yardımcı olmak ve genel olarak DeFi finansman alanını güçlendirmektir.”

Finminity’nin Kurucusu Ron Lahirih, ortaklık hakkında şu yorumu yaptı:

“Finminity’nin kripto analiz hizmetine girmesiyle birlikte, fiyat analizindeki boşluğu kapatmak ve Finminity’nin yatırımcı ve paydaş ağına genişletilmiş bir değer sunmak için Lithium Finance’i seçkin bir ortağımız olarak görüyoruz.”

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

ADA, Cardano

Cardano, Alonzo Purple Güncelleme Duyurusunun Ardından Yeni ATH’sine Ulaştı

Açık Bankacılık Nedir?