içinde , ,

Lithium Finance (LITH) Huobi Global’de Listeleniyor: Lithium Finance (LITH) Nedir?

Huobi kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Lithium Finance (LITH) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

Huobi Global’in 3 Aralık 2021’de Pioneer Zone’da Lithium Finance (LITH) listelemesi planlanıyor.

  • LITH mevduatları 3 Aralık 3:30 UTC/ 06:30 TSI’de açılacaktır.
  • LITH spot ticareti (LITH/USDT), mevduat hacmi resmi olarak önceden duyurulacak olan piyasa ticareti talebini karşıladığında açılacaktır.
  • LITH para çekme işlemleri 4 Aralık 3:30 UTC/ 06:30 TSI’de açılacaktır.

Lithium Finance (LITH) Nedir?

Lithium Finance, likit olmayan varlıkları düzenli olarak fiyatlandıran “İLK” protokoldür. Lithium Finance, bunu hızlı ve ucuz bir şekilde yapabilir, tıpkı hisse senetleri gibi likit olmayan varlıklar için fiyat keşfine olanak tanır. Lithium’un tescilli fikir birliği mekanizması, gerçek varlıklar DeFi için temel oluşturur. Lithium Finance, fiyatlandırılmayanları fiyatlandırmak için kolektif zekayı kullanmaktadır.

Lithium Finance (LITH)

Lithium sisteminde iki ana paydaş vardır: Bilgelik Düğümleri (Wisdom Nodes); ve Bilgelik Arayanlar (Wisdom Seekers). Bir varlığın fiyatıyla ilgili sorulara yanıt arayanlar, bir ödül sağlamak için LITH tokenlerini (Lithium’un yerel tokeni) kullanacaklar ve yanıt verme konusunda uzmanlığı olanlar, yanıtlarına olan güveni belirtmek için LITH token’ını kullanacaklar.

Official website: https://lith.finance/

Whitepaper: https://lith.finance/Lithium_Finance_Litepaper.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

TB Labs, Tango Chain’in Lansmanını Duyurdu

Adidas, Yeni NFT Ortaklığı ile Metaverse Dünyasına Adım Attı