Lithium Finance (LITH), Halka Arz Satışını Genişleterek KuCoin’de IEO’yu Duyurdu

Lithium Finance

Lithium Finance (LITH), yüksek kaliteli kriptopara projelerine odaklanan dünya çapında lider bir borsa olan KuCoin’de bir IEO’nun başlatıldığını duyurdu. Bu haber, Lithium’un Polkastarter’da ekibin daha önce duyurduğu bir IDO’dan geçtiği esnada geldi.

Lithium Finance ekibi, ikili IDO+IEO’nun $LITH tokenlerinin halka açık satışının erişilebilirliğini artıracağına ve daha fazla yatırımcının özel ve likit olmayan varlıklar için bu devrim niteliğindeki toplu fiyatlandırma tahmininin oluşturulmasına katılma şansı elde edebileceğine inanıyor.

KuCoin IEO Detayları

IEO Tarihi: 05/08/2021

Token Sembolü: $LITH

LITH Token Address

0x188e817b02e635d482ae4d81e25dda98a97c4a42

Lütfen LITH olduğu iddia edilen ancak farklı sözleşme adreslerine sahip diğer tokenlerin sahte LITH tokenleri olduğunu unutmayın!

Abonelik sayfası: https://www.kucoin.com/spotlight-center

Ticaret yeri: https://www.kucoin.com/

Maks Toplam Arz: 10,000,000,000

Toplam IEO Tahsisi: 300,000 USD

İlk Piyasa Fiyatı: 0.006 USD

Lityum Genel Satış Zaman Çizelgesi

Önemli Not:

  • Katılımcıların kayıtlı bir KuCoin hesabına sahip olmaları ve KYC yapmaları gerekmektedir.
  • Lütfen abonelik sayfasındaki “Satın Alma Sözleşmesini” okuyun.
  • Aşağıdaki ülkelerin vatandaşları IEO sürecine katılmaya uygun olmayacaktır: Afganistan, Arnavutluk, Barbados, Botsvana, Bosna Hersek, Burundi, Kamboçya, Orta Afrika Cumhuriyeti, Küba, Komorlar, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Doğu Timor, Etiyopya, Gana, Gine Güney Afrika, Hong Kong, İran, Irak, Fildişi Sahili, Kırgızistan, Jamaika, Kosova, Laos, Liberya, Libya, Lübnan Cumhuriyeti, Malavi, Mali, Mauritius, Mozambik, Nikaragua, Kuzey Kore, Pakistan, Panama, Kongo Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Gine Cumhuriyeti, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti , Somali, Güney Sudan, Sudan (Kuzey), Sri Lanka, Suriye, Tanzanya, Tayland, Trinidad ve Tobago, Türkmenistan, Tunus, Sırbistan, Seyşeller, ABD, Uganda, Suriye, Özbekistan, Venezuela, Yemen, Zimbabve
  • KuCoin, bu IEO’nun Satın Alma Sözleşmesini önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Tek bir hesaptan birden fazla giriş yapılması kesinlikle yasaktır ve hak kaybı ile sonuçlanacaktır.
  • Satın alınan LITH’in sınırlı yargı bölgesinde ikamet eden herhangi bir kişiye yeniden satılması kesinlikle yasaktır.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

eToro

eToro Hızla Artan SHIB Talebine Yanıt Olarak Shiba Inu’yu Listeledi

Trava Finance Ekibi ile AMA Etkinliği